Menu strony
Zawody
Gra planszowa - Warhammer

Gry bitewne uczą strategicznego myślenia

W czasie wszechobecnego Internetu gry planszowe odeszły nieco do lamusa. Jeszcze kilkanaście lat temu całe rodziny grywały w Chińczyka, szachy czy Warcaby. W dzisiejszych czasach rozgrywki ograniczają się do myszki i ekranu komputera. I nie bawią się przy nich już całe pokolenia. Wielka szkoda. Gry planszowe bowiem bardzo dobrze oddziałują na rozwój naszego umysłu. Właściwym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
Daniela Hantuchová, tenisistka

Tenis ziemny coraz popularniejszy

Jakie zawody sportowe są najchętniej oglądane przez Polaków? Na pewno piłka, wbrew temu, że nasi piłkarze słabo wypadli w czasie Euro 2012. Na drugiej pozycji lokują się skoki narciarskie. To niszowa dyscyplina, która została mocno rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego najlepszych występów były śledzone przez rzesze Polaków. To powszechna tendencja, że sukcesy w danej dziedzinie przynoszą zainteresowanie nią szerszej publiczności. Analogicznie rzecz wygląda w tenisie ziemnym.
triathlon

Co to jest triathlon oraz jak się odpowiednio przygotować do wzięcia udziału w zawodach?

Osoby uwielbiające sport z reguły stawiają sobie wciąż wyższe poprzeczki. Nie jest wystarczający dla nich już sam trening, pragną rywalizować z kimś oraz osiągać wciąż to lepsze rezultaty. Możemy się w związku z tym spodziewać, iż osoba rozpoczynająca własną przygodę przykładowo z bieganiem, za pewien czas będzie chciała wziąć udział w długim biegu na czas. Połączenie wysiłku fizycznego z rywalizacją staje się bowiem o wiele ciekawsze. Niektórym już nie wystarczy tylko jedna forma sportu i po czasie poszukują czegoś więcej. Taką interesującą odmianą może być przykładowo triathlon.
jogging na plaży

Ruch na świeżym powietrzu. Najodpowiedniejsze sposoby wspaniałego czasu.

Masz problemy z kondycją i ciągle boli Cię głowa? To, co możesz zrobić dla swojego ciała, to zapewnić mu aktywność na świeżym powietrzu. Udowodniono, że ten typ aktywności, nie tylko , przyczynia się do lepszego humoru, jest sposobem na pozytywne zmęczenie i dotlenienie ciała, ale także pomaga cieszyć się życiem.
Zmywalny tatuaż

Prosty sposób na ciekawy motyw własnej stylizacji

Robiony na specjalne zamówienie klientów tatuaż zmywalny to świetna opcja dla osób, jakie nie są jeszcze całkowicie przekonane o słuszności swej decyzji odnośnie wykonania tatuażu na stałe. Propozycje zmywalnych tatuaży to doskonałe rozwiązanie. Dla osób zainteresowanych nasz salon proponuje bardzo szeroką bazę ofert. Projektów z sezonu na sezon jedynie przybywa, z tego też powodu rośnie też zainteresowanie. Wielość dawanych klientom możliwości do wyboru świadczy o trosce o osoby zainteresowane ofertą.