Menu strony
Zawody
triathlon

Co to jest triathlon oraz jak się odpowiednio przygotować do wzięcia udziału w zawodach?

Osoby uwielbiające sport z reguły stawiają sobie wciąż wyższe poprzeczki. Nie jest wystarczający dla nich już sam trening, pragną rywalizować z kimś oraz osiągać wciąż to lepsze rezultaty. Możemy się w związku z tym spodziewać, iż osoba rozpoczynająca własną przygodę przykładowo z bieganiem, za pewien czas będzie chciała wziąć udział w długim biegu na czas. Połączenie wysiłku fizycznego z rywalizacją staje się bowiem o wiele ciekawsze. Niektórym już nie wystarczy tylko jedna forma sportu i po czasie poszukują czegoś więcej. Taką interesującą odmianą może być przykładowo triathlon.
Gra planszowa - Warhammer

Gry bitewne uczą strategicznego myślenia

W okresie wszechobecnego Internetu gry planszowe odeszły nieco do lamusa. Nie tak dawno wszyscy członkowie rodziny grali w Chińczyka, szachy czy Warcaby. Teraz rozgrywki przeniosły się do świata wirtualnego. I nie uczestniczą w nich już całe pokolenia. Wielka szkoda. Gry planszowe bowiem mają moc oddziaływania na rozwój naszego umysłu. Doskonałym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
jogging na plaży

Ruch na świeżym powietrzu. Najodpowiedniejsze sposoby wspaniałego czasu.

Masz problemy z kondycją i ciągle boli Cię głowa? To, co możesz zrobić dla swojego ciała, to zapewnić mu aktywność na świeżym powietrzu. Udowodniono, że ten typ aktywności, nie tylko , przyczynia się do lepszego humoru, jest sposobem na pozytywne zmęczenie i dotlenienie ciała, ale także pomaga cieszyć się życiem.
Zmywalny tatuaż

Prosty sposób na ciekawy motyw własnej stylizacji

Robiony na specjalne zamówienie klientów tatuaż zmywalny to świetna opcja dla osób, jakie nie są jeszcze całkowicie przekonane o słuszności swej decyzji odnośnie wykonania tatuażu na stałe. Propozycje zmywalnych tatuaży to doskonałe rozwiązanie. Dla osób zainteresowanych nasz salon proponuje bardzo szeroką bazę ofert. Projektów z sezonu na sezon jedynie przybywa, z tego też powodu rośnie też zainteresowanie. Wielość dawanych klientom możliwości do wyboru świadczy o trosce o osoby zainteresowane ofertą.
Daniela Hantuchová, tenisistka

Tenis ziemny coraz popularniejszy

Jakie zawody sportowe są ukochane przez rodaków? Na pewno piłka, mimo faktu, że nasi zawodnicy kiepsko grali w trakcie Euro 2012. Na drugiej pozycji znajdują się skoki narciarskie. To mało znana dziedzina, która została bardzo rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego najlepszych turniejów były oglądane przez miliony Polaków. To znana tendencja, że sukcesy w danej dziedzinie przynoszą zainteresowanie nią dużej publiczności. Analogicznie rzecz prezentuje się w tenisie ziemnym.