Menu strony
Fitness
Star Fitness 5

Szczególnie dobry wpływ na nasze zdrowie ma właśnie sport

Nie wszyscy z nas muszą być fanem sportu czy szeroko definiowanej rekreacji. Ćwiczenia rekreacyjne wpływają w znacznym stopniu choć na to, jak się czujemy oraz jak wiele mamy energii. Paradoksalnie, po mocnym treningu możemy mieć tej energii stuprocentowo więcej niż przed nim. Nasza sylwetka, która jest utrzymywana w rewelacyjnej formie przez okrągły rok, to nasza wizytówka, o którą z ogromną przyjemnością się troszczymy. Właściwie dobrane komplety ćwiczeń to świetne rozwiązanie, szczególnie dla osób opornych.
idealne spa w ostrowie wielkopolskim

Masaż - Świetny patent na odpoczynek po trudach codziennego dnia

Prowadzisz aktywny tryb życia, regularnie uprawiasz sporty? Ale czy pamiętasz o właściwej regeneracji? Żeby trening i ćwiczenia mogły przynieść zamierzone efekty, a organizm błyskawicznie odzyskiwał moc, należy ustalić czas na odpoczynek. Dobrze pamiętać, że nic tak nie koi umęczonych mięśni jak odwiedziny w saunie lub masaż.
Bieganie

Sport dla każdego

Aktywność fizyczna jest konieczna dla organizmu, to nie budzi wątpliwości. Którą formę wybrać aby była dla nas przyjemna i zajmująca? To już jest kwestia indywidualna. Mimo okresu zimowego nie jesteśmy w kwestii ruchu skazani na sprzęt fitness w siłowniach. Atrakcyjną alternatywą są kijki nordic walking, zwiększające stabilność podczas marszu, rozwijające także mięśnie ramion i odciążające częściowo stawy. Jest to rodzaj ruchu sugerowany dla każdego, także w późniejszych latach życia.
kobiety

Jakim sposobem błyskawicznie i efektywnie wyleczyć grzybicę - domowe metody, jako asysta do leków

Nie sposób ukryć, że przeróżnego typu choroby przenoszone przez skórę czyhają na nas na każdym kroku. Niezmiernie ciężko jest ustrzec się okazji do zakażenia, bo codziennie działamy w licznych miejscach, w których spotykamy pozostałych ludzi.

Odżywki, które można stosować żeby być w idealnej formie

Po długotrwałej i niezmiernie nużącej zimie zostały już chyba jedynie wspomnienia. Najbliższe dni z pewnością będą coraz cieplejsze, co spowoduje, że będziemy nosić lżejsze ubrania. Nie każdemu to jednak będzie odpowiadać, gdyż niektórzy z nas przez czas dłuższej zimy zdołali przybrać parę zbędnych kilogramów, których wiosną i latem nie będzie można ukryć większą ilością ubrań.
rowery

Urządzenia, dzięki którym osiągniesz świetną formę

Jesień i zima to idealny moment na wyrabianie sylwetki. Kupno wejściówki do klubu fitness jednak to całkiem droga kwestia. Zdecydowanie bardziej opłacalne jest urządzenie prywatnej siłowni w lokum. Jeżeli posiadasz trochę miejsca, na przykład w altance lub w piwnicy, opłaca się kupić atlas do ćwiczeń oraz inne urządzenia i szlifować formę o dowolnej porze. Bez ścisku i nielubianej muzyki.

Wszystko dla zdrowia - ping pong, hulajnogi, steppery, orbitreki itp.

Od dłuższego czasu wiadomo, że aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla zdrowia. Gdy codziennie pracujemy na siedząco zaleca się, aby chociaż piętnaście minut dziennie poświęcić na krótkie rozciągnięcie się. Brak aktywności fizycznej nie wpływa dobrze na nasze zdrowie, dobrze jest więc zdecydować się na jakąś dyscyplinę sportową.

Sprzęt fitness w Twoim domu

Fitness to od pewnego czasu nadzwyczaj atrakcyjny – szczególnie wśród kobiet - sport. Większość z pań, by udoskonalić formę oraz pozbyć się zbędnych kalorii zapisuje się do klubów i tam urzeczywistnia założone zamierzenia.
ćwiczenia na świezym powietrzu

W jaki sposób zadbać o własną kondycję? Trochę sprawdzonych sposobów na poprawę

Troszczenie się o tężyznę fizyczną to nie jedynie właściwy pomył z uwagi na aspekt zdrowotny, ale także z uwagi na aspekt estetyczny. Smukła sylwetka oraz widoczne mięśnie są niezwykle atrakcyjne, więc nikogo nie powinno zastanawiać to, że w klubach fitness pojawia się tak dużo osób. Co zrobić, ażeby zatroszczyć się o swoją kondycję?
Odzież sportowa

Rowerki magnetyczne

Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jakim sposobem jednak trenować, kiedy żyjemy w ciągłym pośpiechu i brak nam czasu na wyjście na siłownię? To proste! Należy zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie „bieżnia , czy orbitrek magnetyczny?”
1 2