Menu strony
Fitness
Bieganie

Sport dla każdego

Aktywność fizyczna jest niezbędna dla ciała, to nie ulega wątpliwości. Jaką formę wybrać aby była dla nas przyjemna i interesująca? To już jest kwestia osobista. Mimo okresu zimowego nie jesteśmy w dziedzinie sportu skazani na sprzęt fitness w siłowniach. Ciekawą alternatywą są kijki nordic walking, podwyższające wydajność podczas chodzenia, rozbudowujące także mięśnie klatki piersiowej i odciążające częściowo stawy. Jest to rodzaj ruchu sugerowany dla każdej osoby, także w późniejszych latach życia.
Snowboard, zima

Jak utrzymać zdrowie Zimą?

Wielgachnymi krokami zbliża się do nas najbardziej zimna pora roku - Zima. W tym okresie jesteśmy narażeni przede wszystkim na wszelkiego rodzaju przeziębienia oraz dolegliwości, które skutecznie będą uniemożliwiać nam poprawne funkcjonowanie.
Kulturystka

Jak i kiedy będzie dobrze zacząć swoją przygodę z siłownią, znaczenie dobrego doboru ćwiczeń.

Bez wątpienia ćwiczenia siłowe mają bardzo duży wpływ na ogólną kondycję i zdrowie. Już w starożytności dostrzegano ich plusy, dawni Grecy i Rzymianie kultywowali silne, zdrowe i wysportowane ciało. Do dnia dzisiejszego osoby ćwiczące będą się wyróżniać sprawnością i wyglądem, można więc samemu zastanowić się nad tym, czy rozpocząć przygody z ćwiczeniami.

Pomysły na dobrą kondycję zimą.

Przyszła złota polska jesień, a już niedługo za nią pojawi się zima. W tym zimowym czasie najchętniej każdy z nas nie wystawiałby nosa z lokalu mieszkalnego. Takie wyjście nie jest za bardzo odpowiednie, bo wówczas bardzo szybko przybędzie nam dodatkowych kalorii, które następnie niełatwo nam pozbyć się. Każdy rodzaj aktywności fizycznej cudownie na nas wpływa, aczkolwiek w okresie jesienno- zimowym trzeba mieć silną wolę, ażeby zadbać o formę.
rowery

Urządzenia, dzięki którym osiągniesz świetną formę

Jesienne miesiące to dobry moment na poprawę kondycji. Kupno karnetu do klubu fitness w Polsce to całkiem kosztowna kwestia. Zdecydowanie bardziej opłacalne jest sprawienie sobie osobistej siłowni w domu. Jeżeli znajdziesz odpowiedni metraż, np. w garażu bądź w piwnicy, powinieneś kupić atlas do ćwiczeń oraz inne sprzęty i szlifować formę o dowolnej porze. Bez towarzystwa i głośnej muzyki.
trener osobisty

Jak organizować trening, by odnieść sukces?

Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na wdrożenie treningu. Może on przybierać zróżnicowane formy, najczęściej jednak jest to trening na siłowni lub bieganie. Powody takiej decyzji mogą być zróżnicowane, najczęściej występujące z nich to chęć schudnięcia, podwyższenia kondycji oraz wyrzeźbienia ciała.
siłownia

Domowa salka do ćwiczeń

Niewątpliwie posiadanie w domu dobrze wyposażonej siłowni to duży komfort. Wypadałoby jednakowoż odpowiedzieć sobie na pytanie – z czego domowa siłownia powinna się składać?Fundamentem każdej siłowni, również własnej jest atlas wielofunkcyjny.
duża nowoczesna siłownia

W jaki sposób nabyć specjalistyczny zestaw do siłowni

Każdy zakład urody powinien mieć na wyposażeniu różnego typu urządzenia, bez których po prostu nie ma co rozmyślać o zaczynianiu tego typu działalności. Jeżeli mamy w planach uruchomienie tego typu biznesu trzeba rozejrzeć się wcześniej w ofercie, żeby nabyć sprzęty świetnej jakości i w przystępnych cenach.
idealne spa w ostrowie wielkopolskim

Masaż - Świetny patent na odpoczynek po trudach codziennego dnia

Prowadzisz aktywny tryb życia, uprawiasz sporty, często trenujesz? Jednak czy nie zapominasz o dobrej regeneracji? Aby Twoje ćwiczenia mogły przynieść zamierzone rezultaty, a organizm od razu nabierał moc, trzeba przemyśleć sposób odpoczynku. Warto pamiętać, że nic tak nie koi umęczonych mięśni jak odwiedziny w saunie lub masaż.
Star Fitness 5

Szczególnie dobry wpływ na nasze zdrowie ma właśnie sport

Nie wszyscy z nas muszą być pasjonatami sportu czy szeroko definiowanej rekreacji. Ćwiczenia fizyczne wpływają w znacznym stopniu choćby na to, w jaki sposób się czujemy oraz jak wiele mamy energii. Paradoksalnie, po wyczerpującym treningu możemy mieć tej energii stuprocentowo więcej niż przed nim. Nasza sylwetka, którą utrzymujemy w doskonałej formie przez okrągły rok, to nasza wizytówka, o którą z ogromną przyjemnością się troszczymy. Idealnie dobrane zestawy ćwiczeń to świetne rozwiązanie, głównie dla osób opornych.
1 2