Menu strony
Fitness
idealne spa w ostrowie wielkopolskim

Masaż - Świetny patent na odpoczynek po trudach codziennego dnia

Prowadzisz aktywny tryb życia, uprawiasz sporty, często trenujesz? Jednak czy nie zapominasz o dobrej regeneracji? Aby Twoje ćwiczenia mogły przynieść zamierzone rezultaty, a organizm od razu nabierał moc, trzeba przemyśleć sposób odpoczynku. Warto pamiętać, że nic tak nie koi umęczonych mięśni jak odwiedziny w saunie lub masaż.
Star Fitness 5

Szczególnie dobry wpływ na nasze zdrowie ma właśnie sport

Nie wszyscy z nas muszą być pasjonatami sportu czy szeroko definiowanej rekreacji. Ćwiczenia fizyczne wpływają w znacznym stopniu choćby na to, w jaki sposób się czujemy oraz jak wiele mamy energii. Paradoksalnie, po wyczerpującym treningu możemy mieć tej energii stuprocentowo więcej niż przed nim. Nasza sylwetka, którą utrzymujemy w doskonałej formie przez okrągły rok, to nasza wizytówka, o którą z ogromną przyjemnością się troszczymy. Idealnie dobrane zestawy ćwiczeń to świetne rozwiązanie, głównie dla osób opornych.
duża nowoczesna siłownia

W jaki sposób nabyć specjalistyczny zestaw do siłowni

Każdy gabinet kosmetyczny powinien mieć na wyposażeniu różnego typu urządzenia, bez których nawet nie ma co rozmyślać o rozpoczynaniu tego rodzaju działań. Jeżeli mamy w planach uruchomienie takiego biznesu warto rozejrzeć się wcześniej w ofercie, by kupić urządzenia świetnej jakości i w odpowiednich cenach.
Snowboard, zima

Jak utrzymać zdrowie Zimą?

Wielgachnymi krokami zbliża się do nas najbardziej zimna pora roku - Zima. W tym okresie jesteśmy narażeni przede wszystkim na wszelkiego rodzaju przeziębienia oraz dolegliwości, które skutecznie będą uniemożliwiać nam poprawne funkcjonowanie.
trener osobisty

Jak organizować trening, by odnieść sukces?

Współcześnie coraz większa liczba ludzi decyduje się na rozpoczęcie treningu. Może on przybierać zróżnicowane formy, najczęściej jednak jest to trening na siłowni lub bieganie. Przyczyny takiej decyzji bywają zróżnicowane, najczęściej występujące z nich to chęć schudnięcia, podwyższenia kondycji oraz zyskania wymarzonej sylwetki.

Wszystko dla zdrowia - ping pong, hulajnogi, steppery, orbitreki itp.

Od dłuższego czasu wiadomo, że aktywność fizyczna jest bardzo istotna dla zdrowia. Jeśli każdego dnia spędzamy po kilka godzin w pozie siedzącej zaleca się, aby kilka minut poświęcić na niewielkie ćwiczenia. Brak aktywności fizycznej nie wpływa dobrze na nasze zdrowie, warto więc zastanowić się nad formą uprawianego sportu.
siłownia

Może trzeba jednak zastanowić się nad kupnem trenażera

Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. Jakim sposobem jednak trenować, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i brak nam czasu na wyjście na siłownię? To proste! Można zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Bardzo popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie „bieżnia magnetyczna, czy orbitrek?”

Odżywki, które można stosować żeby być w idealnej formie

Po długiej oraz męczącej zimie pozostały już raczej jedynie wspomnienia. Najbliższe dni z pewnością będą coraz bardziej ciepłe, co sprawi, że będziemy nosić lżejsze ubrania. Nie wszystkim to jednak będzie odpowiadać, ponieważ niektórzy z nas przez czas zimowy zdołali nadrobić kilka zbędnych kilogramów, których wiosną nie będzie można zakryć sporą ilością garderoby.
siłownia

Domowa salka do ćwiczeń

Niezaprzeczalnie posiadanie w domu kompletnej siłowni to duży komfort. Trzeba jednak odpowiedzieć sobie na pytanie – z czego taka siłownia powinna być zbudowana?Podstawą każdej siłowni, także tej domowej na pewno jest atlas wielofunkcyjny.
Zdrowie kobiety

Fitness w domu – orbitrek, czy bieżnia?

Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. Jakim sposobem jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To proste! Można zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Bardzo popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się odpowiedzieć na pytanie „bieżnia treningowa, czy orbitrek?”
1 2