Menu strony
Praca
sukienka medyczna

Rola garderoby medycznej w pracy lekarzy i pielęgniarek placówek medycznych

Personel medyczny, w szczególności w klinikach oraz innych ośrodkach medycznych jest zobligowany do ubierania specjalnej odzieży. Wszystkim, lekarz, przede wszystkim kojarzy się z białym kitlem, ale czasy, kiedy garderoba medyczna obowiązywała jedynie w kolorze białym, już minęły.


Rola garderoby medycznej w pracy lekarzy i pielęgniarek placówek medycznych

sukienka medyczna
Obecnie, producenci garderoby medycznej mają w swoim asortymencie różnorodne barwy oraz style ubrań.
impreza firmowa

Czy człowiek żyje tylko pracą? Niestety, niekiedy tak może się zdawać, całe szczęście nie jest tak do końca. Odpowiedzą są różnorodne firmowe imprezy

Nie tylko pracą człowiek żyje, myślimy siedząc kolejny dzień w pracy. Szczególnie ta myśl zjawia się w poniedziałek, najprawdopodobniej najgorszy dzień w tygodniu, kiedy jesteśmy po weekendzie, kiedy cieszyliśmy się życiem i wolnością. Tego typu myśli pojawiaj się także pod koniec tygodnia, zwłaszcza w piątek, kiedy już pracujemy trochę mniej pilnie, bo myślimy co będziemy robić w weekend. Z drugiej strony praca to przecież nie jedynie siedzenie w biurze po 8 godzin!
masaż

Godne polecenia masaże w Warszawie, czyli jak efektywnie odpocząć po trudnym dniu.

Urodziliśmy się w świecie, w którym tempo codzienności wzrasta z każdym następnym dniem. Doba wydaje się za krótka aby połączyć pracę, odpoczynek, obowiązki i dodatkowo odnaleźć chwilę dla rodziny. Szczególnie niebezpiecznym dla naszego ciała jest się siedzący tryb życia. Osiem godzin każdego dnia i pięć dni w tygodniu daje nam prawie dwieście godzin w miesiącu. Właśnie tyle czasu spędzamy przed biurkiem w pozycji siedzącej.
motywacja

Jakim sposobem zmotywować się do działań?

Przyrzekasz sobie, że tym razem naprawdę weźmiesz się za siebie? Pomnij, iż największym nieporozumieniem jest myślenie: „zacznę jutro”. Toteż już dziś spróbuj wprowadzić w życie długofalowe zmiany! Jak to zrobić by zmotywować się do działania? Co jest w stanie nam w tymże pomóc? Co stoi nam na przeszkodzie w osiągnięciu celu? Jak się zmotywować?
szycie ubrań

Szwalnia przyjmie różne zlecenia

Choć sklepy prezentują wielkie oferty ubrań, to ma możliwość się okazywać, że będziemy chcieli coś uszyć według własnego wzoru, ale gdy samodzielnie nie będziemy potrafili szyć, to będziemy potrzebowali kogoś, kto za nas taki projekt przełoży z papieru na produkt.
narzędzia pracy nauczyciela i jabłko

Czy opublikowanie książki to ogromnie bezproblemowe przedsięwzięcie?

Każdy z nas doskonale wie, że praca jest z pewnością naszym obowiązkowym elementem codziennego funkcjonowania. Dla wielu z nas obowiązek wykonywania określonych czynności na pewno gwarantuje nam zarobek, co rzecz jasna jest niesłychanie relewantne, kiedy pragniemy żyć na dostatecznym poziomie.
rozmowa rekrutacyjna

Odzież służbowa staje się wyznacznikiem prestiżu, więc w bankach oraz pensjonatach pracują stosownie ubrani podwładni

Porządny wygląd i uśmiechnięta twarz niejednokrotnie decydują o pomyślnym przebiegu rekrutacji, przykładowo na stanowisko sekretarki. Chociaż w ogłoszeniach według obowiązującego prawa nie wolno umieszczać takich zwrotów jak miła aparycja albo wiek do 30 lat, to są stosowane nagminnie. Zresztą ten fakt nie dziwi, gdyż pracownik, który ma styczność z klientem bywa pierwszym oraz zarazem najważniejszym przedstawicielem danej firmy.
style coaching

Czym jest Style Coaching?|Garść przydatnych informacji na temat Style Coaching

Style Coaching nawiązuje nie tylko do przemiany zewnętrznej, lecz też wewnętrznej. Dużo jednostek uważa, że style coaching obejmuje jedynie zmianę designu zewnętrznego, odnalezienie nowego stylu czy konstruowanie własnego wizerunku, lecz to nie wszystko.
integracja na imprezach

Organizacja imprez firmowych – znakomite rozwiązanie dla każdej firmy.

Aktualnie coraz więcej przedsiębiorstw zwraca uwagę na różne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie upodobania, swoją ofertę przygotowało również mnóstwo innych firm. Przykładowo wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja imprez, by przekonać się jak mnóstwo możliwości wsparcia mamy.
Koszulka na rower

Jak ubrać się na rower? To jest zależne od tego czy jeździmy w dalekie trasy czy wręcz przeciwnie tylko rekreacyjnie?

Odpowiednie ubranie na rower jest niezbędne, jeśli chcemy czuć się komfortowo w każdych warunkach. O czym najbardziej należy pamiętać i co mamy do wyboru? Najważniejsze są potówki. Jest to rodzaj koszulki, która bardzo przylega do ciała. Są tacy, którzy kupują je o rozmiar mniejsze aniżeli bluzki do chodzenia, możemy tak robić, ale musimy zapamiętać, żeby tak odpowiednia potówka nie ograniczała swobody poruszania się, bo w trasie okaże się to bardzo niewygodne.
1 2