Menu strony
Praca
rozmowa rekrutacyjna

Odzież służbowa staje się wyznacznikiem prestiżu, więc w bankach oraz pensjonatach pracują stosownie ubrani podwładni

Schludny wygląd oraz uśmiechnięta twarz niejednokrotnie decydują o pozytywnym przebiegu rekrutacji, na przykład na stanowisko pracownika biurowego. Chociaż w anonsach wedle obowiązującego prawa nie wolno umieszczać takich zwrotów jak miła aparycja albo wiek do 40 lat, to są stosowane nagminnie. Zresztą ten fakt nie dziwi, bo pracownik, który ma kontakt z usługobiorcą staje się pierwszym oraz równocześnie najważniejszym przedstawicielem konkretnej firmy.
szycie ubrań

Szwalnia przyjmie różne zlecenia

Choć sklepy prezentują spore oferty rzeczy, to może się okazywać, że będziemy chcieli coś uszyć podług własnego pomysłu, ale jeżeli sami nie potrafimy szyć, to będziemy potrzebować kogoś, kto za nas taki plan przeniesie z papieru na tworzywo.
sklep odzieżowy

Ubranie na co dzień, czyli jak się czuć komfortowo, lecz i nie utracić swego stylu

Kobiety zabiegają o własny wygląd i chcą na co dzień, również w powszedni poniedziałek, prezentować się ładnie. Jednak nie możemy wciąż się stroić, od tego są wyłącznie większe wyjścia. Na co dzień możemy wyglądać zwyczajnie, ale naturalnie nie przeciętnie. Za każdym razem należy zachować własny charakter. Co w takim razie ubrać, aby czuć się wygodnie, a zarazem podobać się sobie?
style coaching

Czym jest Style Coaching?|Garść przydatnych informacji na temat Style Coaching

Style Coaching nawiązuje nie jedynie do przemiany zewnętrznej, lecz także wewnętrznej. Mnogość ludzi twierdzi, że style coaching obejmuje tylko zmianę designu zewnętrznego, znalezienie nowego stylu czy tworzenie swojego wizerunku, lecz to nie wszystko.

Dlaczego paski skórzane odgrywają znaczącą rolę w standardach mody męskiej?

Fach akwizytora to nie tylko chodzenie po mieszkaniach oraz zachęcanie osób do kupienia konkretnej korzyści. Będzieto, również prezentacja danej osoby, jaka się tym zajmuje i jaka powinna swoją postawą reklamować dany produkt. Otóż w jaki sposób musi wyglądać ów człowiek.
masaż

Godne polecenia masaże w Warszawie, czyli jak efektywnie odpocząć po trudnym dniu.

Żyjemy w świecie, w którym rytm życia rośnie z każdym kolejnym tygodniem. Doba jest za krótka żeby połączyć pracę, przyjemności, obowiązki i jeszcze znaleźć czas dla przyjaciół. Szczególnie niebezpiecznym dla naszego kręgosłupa jest się siedzący tryb życia. Osiem godzin każdego dnia i pięć dni tygodniowo po zsumowaniu daje nam prawie dwieście godzin w miesiącu. Dokładnie tyle czasu tracimy przed biurkiem w pozycji siedzącej.
kobieta testująca kosmetyki do makijażu

Branża kosmetyczna stoi przed klientkami zainteresowanymi zostaniem konsultantami otworem

Możliwości, proponowane nam do całkowitej i dowolnej dyspozycji dziś przez branżę kosmetyczną, są wyjątkowo szerokie. Na rynku funkcjonują z sukcesami wiele firm kosmetycznych, jakie nieustannie udoskonalają oferowane propozycje. Kobiety i dziewczyny często zadają pytanie o to, jak zostać konsultantką kosmetyków. Jest znanych oraz niezwykle popularnych wiele dróg, którymi możemy powoli budować swą karierę w tej dziedzinie. Wskazane jest jednak wybrać tę w stu procentach dopasowaną do swoich własnych możliwości.
narzędzia pracy nauczyciela i jabłko

Czy opublikowanie książki to ogromnie bezproblemowe przedsięwzięcie?

Każdy z nas doskonale wie, że praca jest bez wątpliwości naszym obowiązkowym elementem codziennego funkcjonowania. Dla wielu z nas obowiązek wykonywania określonych czynności bez wątpliwości gwarantuje nam zarobek, co jak najbardziej jest niezmiernie ważne, kiedy pragniemy żyć na dostatecznym poziomie.
impreza firmowa

Czy człowiek żyje tylko pracą? Niestety, niekiedy tak może się zdawać, całe szczęście nie jest tak do końca. Odpowiedzą są różnorodne firmowe imprezy

Nie jedynie pracą człowiek żyje, myślimy siedząc kolejny dzień w pracy. Zwłaszcza taka myśl zjawia się w poniedziałek, chyba najgorszy dzień w tygodniu, kiedy jesteśmy po weekendzie, kiedy cieszyliśmy się wolnością i życiem. Takie myśli pojawiaj się także pod koniec tygodnia, zwłaszcza w piątek, kiedy już pracujemy trochę mniej uważnie, bo myślimy co będziemy robić w weekend. Z drugiej strony praca to w sumie nie jedynie siedzenie w biurze po 8 godzin!
sukienka medyczna

Rola garderoby medycznej w pracy lekarzy i pielęgniarek placówek medycznych

Personel medyczny, w szczególności w klinikach oraz innych ośrodkach medycznych jest zobligowany do ubierania specjalnej odzieży. Wszystkim, lekarz, przede wszystkim kojarzy się z białym kitlem, ale czasy, kiedy garderoba medyczna obowiązywała jedynie w kolorze białym, już minęły.


Rola garderoby medycznej w pracy lekarzy i pielęgniarek placówek medycznych

sukienka medyczna
Obecnie, producenci garderoby medycznej mają w swoim asortymencie różnorodne barwy oraz style ubrań.
1 2