Menu strony
Mężczyzna
jazda na rowerze

Jaka biżuteria pasuje do współczesnego mężczyzny?

Wybór biżuterii to niesłychanie pojemne określenie, które w pierwszej kolejności łączy nam się ze światem damskich stylizacji.


Jaka biżuteria pasuje do współczesnego mężczyzny?

Współczesny świat bardzo stara się likwidować jednakże te twarde podziały między tym co wolno obu płciom jak też co „przystoi” w świecie ich mody.
Fryzjer

Jak dostrzegalnie zmienić własny wygląd?

Powszechnie wiadomo, że nasz prywatny wygląd to jeden z ważniejszych szczegółów, o jaki przychodzi nam dbać w czasie całego naszego życia. Okazuje się bowiem, że jest to element mogący mieć ogromny wpływ na wiele spraw, również osobistych, jak i służbowych. W związku z takim stanem rzeczy dobrze jest dbać o osobistą prezencję w każdej możliwej sekundzie.
Bielizna modelującaj sylwetkę Gatta

Twój facet uwielbia wojskowy styl? Jeśli tak, to podarek na następne urodziny masz z głowy!

Nabywanie upominku dla faceta to nie jest banalne zadanie. Zapewne niejedną z dam spotkała już sytuacja, iż pytając o to co wybranek pragnąłby otrzymać padała jedna odpowiedź: nie wiem.
Skarpetki

Skarpetki okazują się uzupełnieniem stroju, dbaj by okazały się eleganckie lub niebanalne - w zależności od potrzeby sytuacji

Skarpetki bywają niemal nieodłącznym elementem codziennego oraz eleganckiego ubioru każdego pana. Pasują do prawie każdego rodzaju obuwia oraz ubioru, lecz należy wiedzieć, jak je dobrać, by efekt nie okazał się zgrzytliwy oraz nieestetyczny.
mężczyzna

Teren z przeznaczeniem dla prawdziwych mężczyzn

Gdy osobnik płci brzydkiej wyrusza do fryzjera, to na sto procent nie będzie go przez dłuższą chwilę. Dlaczego? Otóż panowie, tak jak panie u fryzjera lubią sobie pogadać. Chociaż tematyka zupełnie inna niż w damskich przybytkach tego typu, to najważniejsze, że i tu i tu można sobie pogadać.
Koszula z garniturem

Męskie paski skórzane oraz koszule slim fit- doskonałe połączenie zapewniające bardzo elegancki styl

Jak wiadomo, to właśnie poprzez wygląd zewnętrzny z reguły wyrażamy swój charakter, a co za tym idzie sposób ubioru ma ogromne znaczenie nie tylko w przypadku pań, ale też dla płci przeciwnej. Moda męska jest coraz bardziej popularna, na skutek czego coraz częściej mamy możliwość cieszyć oczy bardzo modnymi koszulami, czy wysokiej jakości paskami, jakie stanowią bardzo stylowe uzupełnienie męskiego ubioru. Należy uwzględnić najnowsze trendy, ponieważ starannie ubrani panowie wyglądają bardzo atrakcyjnie.
pań

Z jakiego powodu profesjonalne kosmetyki do włosów to idealny pomysł na upominek dla oblubienicy wszelakiego faceta?

Jeżeli mężczyzna pragnie zrobić doskonały upominek dla swej wybranki, to posiada przed sobą znaczny kłopot. Czy kupić jakieś ubranie? Może zafundować jakąś wycieczkę? A może raczej kupić swej wybrance jakieś kosmetyki? To mógłby być niezwykle dobry wniosek.

Jeżeli jesteś przedstawicielem płci męskiej i masz kłopot z odnalezieniem wymarzonego obuwia dla siebie – ulokuj swój czas i pieniądze na zakupy w sieci.

Rozwój sprzedaży, promocji i marketingu ciągle zachwyca nabywców. Punkty sprzedaży sieci okolicznych sklepów obuwniczych proponują coraz obszerniejszy wybór obuwia. Ze względu na mocną rywalizację na rynku – przedstawiciele takich marek, często proponują także naprawę, wymianę, załatwienie odpowiednich rozmiarów, czy nawet szycie na miarę.
maszynka do golenia

Jakie przybory i kosmetyki do golenia są najchętniej kupowane

Współczesny mężczyzna ma możliwość kupna wielu kosmetyków takich jak ałun, które pomagają zadbać o skórę. Co zatem powinno się znaleźć na półce współczesnego faceta?
mężczyzna

Jak dobór męskiego okrycia zależy od upodobań mężczyzny i okazji, na którą zakłada konkretny strój

Chociaż zakupy ubrań są z reguły domeną dam, to kiedy niekiedy przechadzka do butików odzieżowych należy się również facetom. Myliłby się ten, kto by twierdził, że taka wizyta będzie łączyć się z uczuciem szczęścia. Niektórzy mężczyźni, a szczególnie ci, którzy codziennie trudnią się fizyczną pracą, posiadają już prawdopodobnie zakodowaną w genach niechęć do wszelkiej maści szmatek. Nic nie przeszkadza im zatem w zakładaniu dziurawych stopek albo kamizelek, które już 12 miesięcy temu zmniejszyły się w praniu. Na szczęście panie potrafią w porę wziąć sprawy w swoje ręce i wręcz siłą zaciągnąć swoich umiłowanych mężczyzn do sklepu z konfekcją męską, a męska moda w ostatnich dekadach przeszła dość wielką metamorfozę.
1 2 3