Menu strony
Zaproszenia
Pierwsza komunia święta

Jak przeżyć I Komunię Świętą?

Dzień I Komunii Świętej zbliża się szybkimi krokami i zaczynamy wpadać w panikę. Jak sprawić, żeby godnie przeżyć to święto, sprawić, by stało się ważnym wydarzeniem rodzinnym, a jednocześnie nie dać się skusić zewnętrznemu blichtrowi tego święta i szałowi prezentów, który sprawi, że zniszczone zostanie to, co najistotniejsze – przeżycie duchowe całej rodziny.
fotografia ślubna

6 rzeczy na temat zaproszeń, o których należy wiedzieć

Zaproszenia dla dzieci powinny być zabawne. Kiedy pragniemy zrobić swojemu kilkulatkowi urodziny, na które chce sprosić własnych kolegów i koleżanki, to z pewnością powinniśmy zadbać o to, by mógł im wręczyć właściwie zaprojektowane zaproszenia dla dzieci.

Zaproszenia na wesele

Wybór zaproszeń na ślub stanowi coś więcej niż tylko zawiadomienie gości o terminie i miejscu wydarzenia. Oryginalne zaproszenia ślubne powinny dać osobom zaproszonym pojęcie czego powinny się spodziewać po planowanej uroczystości. Jeśli podjęliście decyzję o wzięciu ślubu i posiadacie wyobrażenie jak ten wielki dzień powinien wyglądać, już teraz pomyślcie o zaproszeniach ślubnych dostosowując ich formę do planowanego wydarzenia.
fotografia ślubna

5 ciekawostek odnośnie kartek okolicznościowych, o których musisz wiedzieć

Zaproszenia dla dzieci powinny okazać się zabawne. Kiedy chcemy zrobić swojemu kilkulatkowi urodziny, na które ma zaprosić własnych kolegów i koleżanki, to bez wątpienia musimy zadbać o to, aby mógł im dać dobrze zaprojektowane zaproszenia dla dzieci.