Menu strony
Biżuteria
ozdoby

Internetowy sklep jubilerski posiada bogatą propozycję

Biżuterię należy dopasować do konkretnej osoby. Warto sobie wydawać sprawę z tego, że nabywając biżuterię, musimy mieć pewność, że będzie ona pasowała do jednostki, której ma zostać dawana.
Czołowe blogerki w jesiennych stylizacjach Gatty

Nie ubiór zdobi człowieka, ale nietuzinkowa biżuteria zdecydowanie dodaje gracji

Nie istnieje raczej bardziej klasyczny prezent świąteczny niż oryginalna biżuteria. Nie bacząc na motyw - srebrne pierścionki uradowałyby niejedną kobietę. Noszą one wartość samą w sobie i w związku z tym są niezastąpione.


Nie ubiór zdobi człowieka, ale nietuzinkowa biżuteria zdecydowanie dodaje gracji

Obecnie asortyment jest tak szeroki, iż bez problemu można dopasować niepowtarzalną sztukę kosztowności do zdarzenia tudzież pojedynczej jednostki.
pierścionek

Internetowy sklep jubilerski przedstawia szeroką propozycję

Biżuteria nigdy się nie nudzi. Istnieją takie rzeczy, które zawsze będą idealnym prezentem oraz nigdy nie wychodzą z popularności. Do takich podarunków bez wątpienia przynależy biżuteria, która bardziej kieruje się upodobaniami kto co kocha, niż tym co narzuca moda.
Kolczyki zrobione z koralików

Czym jest sutasz?

Gdy pomysłów na atrakcyjne dodatki na nowy sezon brak, zaczerpnij inspiracji od nas już dzisiaj. Ręcznie wykonywane ozdoby gwarantują oryginalność i poczucie wyjątkowości, a ponadto bez problemu można je dostosować do codziennego, każdego dnia innego outfitu. Biorąc pod uwagę swoją uniwersalność ozdoby z filcu zaliczane są do niesamowicie efektownych i oryginalnych ozdób. Na początku można nabyć ciekawie ozdobione koraliki z filcowym wykończeniem, aby przekonać się o mocnych stronach tych ozdób.
Biżuteria letnia na festiwal

Festiwalowa biżuteria na wakacje

Wakacje to czas muzycznych festiwali. Już niedługo odbędzie się jedna z największych imprez muzycznych w Polsce – Open’er Festival. Ludzie z całego świata zbierają się w jednym miejscu, żeby słuchać wspólnie muzyki, którą kochają.
Kamienie szlachetne

Cenne kruszce, szlachetne kamienie i całkiem pospolite prefabrykaty w jubilerstwie. Hasłowe omówienie

Złoto od stuleci było miarą bogactwa czy prestiżu. Pojawia się ono w licznych legendach, bajkach i innych opowiastkach, a i historycy mogliby zapewne wymienić nie mniej przykładów potwierdzających zaproponowana tezę.
na randce

Męski kolczyk jako aktualnie najbardziej popularna ozdoba dla pana

Mnóstwo panów na świecie mówi, że dużo więcej rzeczy związanych z modą jest adresowana dla dam. Dlatego też, projektujący ubrania ruszyli ku pomocy owej części społeczeństwa i postanowili stworzyć biżuterię dobrą dla mężczyzn. Możemy spostrzec, iż na rynku pojawia się coraz to więcej męskich kolekcji.
obuwie

Co będzie na wiosnę? Jakie trendy będą zazwyczaj widziane na polskich ulicach? Dowiedz się już dziś!

Czy to lato, czy jesień, za każdym razem spotykamy się z nowościami modowymi. Każda dama wie, iż z chwilą zmiany pory roku musi nabyć sobie coś nowego, niezależnie od tego co to będzie.
srebro i dodatki

Pierścionki ze srebra, kolczyki lub kolie - dodatki uświetniające wszelki strój.

Współcześnie ludzie zwracają wielką atencję na wygląd. Moda jest dla nich bardzo znacząca i powszednie stylizacje posiadają w sobie mnóstwo szczegółów prezentowanych na pokazach mody.
pierścionek

Jaki pierścionek wybrać kobiecie?

Złota biżuteria wygląda ładnie, jest tak popularna jak ongiś. Biżuteria wysokiej próby złota nie powinna spowodować przebarwienia czy matowieć jak gorsze mieszanki stopu. Decydując się na zakup biżuterii ze złota powinniśmy niezwykle ostrożnie wybrać miejsce gdzie tego dokonamy.
1 2 3 4