Menu strony
Trening
siłownia

Trening powinien być efektywny

Sport to samo zdrowie, jednak dla większości osób podejmujących wysiłek fizyczny wyjątkowo istotne są efekty. Jeżeli nie ma ich w niedługim czasie, trudno znaleźć dalsze pokłady motywacji do wzmożonych ćwiczeń. Ciągle pojawiają się nowe zestawy treningowe, jakie u jednych się sprawdzają, u pozostałych natomiast korzystniejszy okazuje się trening obwodowy.
sport

Na jakie elementy zwrócić uwagę Plan treningowy - kluczowe aspekty

Każdy, kto kiedykolwiek trenował kulturystykę wie, że prawidłowy plan treningowy to podstawa. Określenie celów treningu, krótko i długoterminowych oraz zestawienie optymalnych ćwiczeń, ich specyfikacji i intensywności pozwala na zoptymalizowanie efektów treningu ,a także umożliwia ocenę postępów.
koszulka sportowa z nadrukiem

W jaki sposób podejść do spraw aktywności fizycznej? Czy opłaca się bardziej zaangażować w sprawy sportowe?

Aktywność obecnie jest niesamowicie na czasie. Posiada to wielkie plusy, bo sprzyja to poprawie zdrowia jak również długowieczności. Ta popularność nie uszła uwadze różnym firmom, jakie zajmują się sprzedażą sprzętu i ubrań sportowych. Przez to mamy spore możliwości, aby rozwijać swoje sportowe pasje, a do tego prezentować się profesjonalnie.
ćwiczenia

Odżywki dla kulturystów, suplementy

Każdy znający się na swoim fachu trener osobisty wie, że aby osiągnąć sukces na siłowni, należy trenować według przemyślanego treningu i posiadać dobrze ułożony jadłospis. Wszelkiego rodzaju suplementy dla trenujących odgrywają tutaj małą rolę. Nie twierdzimy jednak, że są one stratą pieniędzy – potrafią bowiem bardzo ułatwić życie sportowcowi. Omawiamy trzy ciekawe suplementy, które można znaleźć na sklepowych półkach.
kulturysta

Treningi kulturystyczne od podstaw

Zaczynając trening kulturystyczny na siłowni, najlepiej jest się właściwie przygotować. W innym razie mogą zdarzyć się kontuzje, które na dłuższy czas przekreślą możliwość trenowania. Zamiast samodzielnego wykonywania skomplikowanych ćwiczeń, dobrze jest się zwrócić do fachowca, który wskaże jak ćwiczyć bezpiecznie i z efektami.
Lato

Jak dbać o stopy?

Na nieszczęście nie jest to zapytanie, jakie zadajemy sobie dość często. Prowadzi to do komplikacji z chorującymi stopami, szpetnymi a także bolesnymi nagniotkami, nieprzyjemnym zapachem jak też stwardniałą skórą, jakiej nie chce wyeliminować nawet pumeks.
bieganie

Uprawianie sportu - jak nie dopuścić do kontuzji oraz jakim sposobem leczyć posiadane problemy zdrowotne?

Twierdzi się, że sport to zdrowie. Rzecz jasna, jest to prawidłowe przekonanie, gdyż regularne uprawianie sportu ułatwia wypracowanie doskonałej kondycji i zrzucenie niepotrzebnych kilogramów, o ile takie się posiada. Trzeba jednakże pamiętać, że sport niesie ze sobą też możliwość kontuzji, zwłaszcza jeżeli ćwiczenia wykonuje się nieprawidłowo bądź organizm jest przetrenowany. Jak w takim razie ochronić się przed kontuzją? Co zrobić, gdy kontuzja już wystąpiła?
siłownia

Z jakiej przyczyny pożądane byłoby ćwiczyć na siłowni i którą siłownię wybrać?

Aktywność fizyczna idealnie wpływa na nasze zdrowie, wygląd, oraz także na samopoczucie. Systematyczne chodzenie na siłownię pomoże nam stracić zbędne kilogramy, i także ujędrnić swe ciało. Początki mogą być wprawdzie trudne, szczególnie dla osób, które posiadają niewiele wspólnego z aktywnością fizyczną, jednakże już po miesiącu zobaczysz, iż ćwiczenia na siłowni są sporo prostsze, a także przyjemniejsze. Gdy zobaczysz pierwsze efekty, Twoja motywacja niewątpliwie wzrośnie, polepszy się również Twe samopoczucie oraz stan ducha. Dzięki siłowni w końcu nie będziesz bać się wyjścia na plażę, bo Twoje ciało będzie prezentować się tak świetnie, jak nigdy przedtem.
trener osobisty

Jak organizować trening, by odnieść sukces?

Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na wdrożenie treningu. Może on przybierać zróżnicowane formy, najczęściej jednak jest to trening na siłowni lub bieganie. Powody takiej decyzji mogą być zróżnicowane, najczęściej występujące z nich to chęć schudnięcia, podwyższenia kondycji oraz wyrzeźbienia ciała.
twarz

Czy przymierzaliśmy już buty reebok classic leather?

Jeśli uprawiamy jakiś sport, to chcemy posiadać gwarancję, że mamy wszelkie konieczne dodatki, z których najważniejszymi będą buty. Do wyboru mamy dużo opcji, przez to należy się im wszystkim uważnie przypatrzeć.


Czy przymierzaliśmy już buty reebok classic leather?

Czy podobają nam się buty reebok classic leather?


Czy przymierzaliśmy już buty reebok classic leather?

Jeżeli trenujemy, albo biegamy, to musimy mieć odpowiednie buty, które będą chronić własną kostkę, ale jednocześnie podeszwa będzie niesamowicie giętka.
1 2 3