Menu strony
Spodnie
Dodatki w stylu wojskowym

Odzież militarna w demobilu internetowym

Fani stylu militarnego, survivalu i ludzie uprawiający sporty związane z wojskiem jak ASG czy paintball nierzadko nabywają ubrania z tzw. demobilu. Są to wszelkiego rodzaju ubrania, buty wojskowe i przedmioty pochodzące z magazynów wojskowych i od dostawców które zaopatrują wojsko. Charakteryzuje je więc wzór przywodzący na myśl armię, trwałość wykonania i poręczność.
Wojsko

Styl militarny w modzie

Na dzień dzisiejszy z przekonaniem można stwierdzić, że trwa moda na styl militarny. Przejawia się to w bardzo różnych aspektach życia. Coraz więcej ludzi jest zainteresowanych aspektami wojskowymi i militarnymi, a więc historią konfliktów zbrojnych i broni, a także tymi sprawami w kontekście czasów obecnych. Bardzo lubiane są repliki broni, używane zarówno do odtwarzania wydarzeń historycznych, jak i w celach rozrywkowych. Pewnym przejawem tej mody jest również popularność gry w paintball, czyli strzelania ze specjalnej broni z użyciem kul z farbą.
Piękne nogi na plaży

Jakimi metodami optycznie rozciągnąć swoje nogi?

Długie nogi to marzenie wszystkich dziewczyn. Ale natura nie zawsze jest hojna, więc o długość trzeba czasem zadbać samemu. Oczywiście nie powstał jeszcze sposób na fizyczne wydłużenie nóg, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by nogi chociaż robiły wrażenie dłuższych. Jakimi metodami jesteś w stanie optycznie rozciągnąć nogi?
góry zimą

Co trzeba kupić na górską wycieczkę

Przygotowanie na wycieczkę górską jest bardzo istotne - chwiejna i kapryśna pogoda, nagłe zmniejszenie się temperatury w górach są dość powszechne. Chociaż wyprawa w góry to zdrowa metoda spędzania wolnego czasu, to może się niedobrze skończyć, jeśli nieprawidłowo się przygotujemy. Pamiętajmy, dobre buty górskie to mus, mocne plecaki turystyczne i odzież to następna rzecz.
modni mężczyźni

Modny mężczyzna wiosną i latem

O modzie męskiej do jakiegoś czasu słychać było o wiele rzadziej niż o damskiej. Aktualnie ta tendencja ulega zmianie. Coraz większą uwagę zwraca się na to, co pokazywane jest w salonach mody męskiej. W kwestii wybiegów jednak, produkty które są tam widoczne dla mężczyzn i kobiet są zazwyczaj dość nietypowe i niejednokrotnie nie byłyby dobre do noszenia na co dzień.
ubrania w rozmiarze xxl

Sprawdź! ułomności figury, a propozycja sklepu xxl

Mnóstwo pań boryka się z przeróżnymi ułomnościami swojej sylwetki. To nie znaczy że nie zdołają przyzwoicie wyglądać. Niezależnie od wieku i ilości kilogramów do ukrycia, prawidłowa sylwetka będzie zawsze prezentować się ładnie i schludnie.

Preferowane przez kobiety i mężczyzn z całej Europy ubrania Zara

Gdy chodzi o ubrania bluzki zara wybierane są przez osoby z całej Europy. Marka może zaproponować również t-shirty jak i koszulki różnego typu, też idealne do sportu. Większe bluzki zara, przede wszystkim z działu młodzieżowego, wycenione są niesamowicie atrakcyjnie. Uogólniając bluzki zara dobrać można w niezwykle modny sposób razem z sukienkami, ale też z krótkimi szortami albo dłuższymi, pełnymi elegancji spodniami. Wykonane z bawełny, delikatne, wspaniałej jakości bluzki zara zakupić można od ręki w każdej kolekcji zary. Czerpiące inspirację z egzotycznych kultur style i ubrania zara, jakie zauważyć można w każdej kolekcji tej firmy, są najczęściej wybierane przez fashionistki z całej Europy.
Kobieca w miejskiej dżungli

Kobieca w miejskiej dżungli

Zwierzęce desenie i egzotyczne nadruki inspirują! Bawiąc się nimi i zestawiając je z odpowiednimi dodatkami stwórz stylizacje, które wyróżnią cię w miejskiej dżungli. Szalone, niebanalne i przede wszystkim podkreślające twój charakter. Tego lata pokazujemy pazurki!
buty na obcasie

To trzeba mieć w szafie zimą! Jak wybrać najlepsze obuwie dla siebie?

W jaki sposób kupić perfekcyjne buty na zimę dla siebie? Naturalnie to zależy, o jakich butach mówimy. Jeżeli ma być nie tylko modnie i komfortowo, nawet podczas dotkliwej zimy, to cel jest trudny. Czy to możliwe? Czy da się połączyć elegancję z polską zimą?
dart

Jak łączyć przyjemne z pożytecznym. Kilka sposobów na aktywne spędzanie piątkowych wieczorów

Początek nowego roku to chwila, gdy zaczynamy wcielać w życie przeróżne postanowienia. I jeżeli jedni po raz setny rzucają palenie, to drudzy obiecują, że wreszcie zaczną wartościowo się odżywiać. Tymczasem w rzeczywistości o swoją kondycję trzeba troszczyć się codziennie, a już od dzisiejszego wieczoru warto zacząć systematyczne ćwiczenia w domu lub na siłowni.
1 2 3