Menu strony
Spodnie

Moda - kto decyduje o tym, co jest modne?

Moda to bardzo intrygująca dziedzina... nie całkiem wiadomo czego, ale po części: świata sztuki, duży wycinek świata show biznesu, oraz po prostu przemysłu. Modzie podporządkowuje się mnóstwo ludzi, choć nie wszyscy mają chociaż cień pojęcia, o co w tym wszystkim chodzi.
bielizna

Na co zwracać uwagę, zamawiając ubrania w sklepach internetowych?

Zakup ubrań nie za każdym razem musi łączyć się z kilkugodzinnym chodzeniem po galerii handlowej. Chociaż niektórzy potrafią wejść do pierwszego spotkanego sklepu i momentalnie znaleźć to, czego chcą, to większość z nas musi dłużej szukać wymarzonej sukienki lub spodni. Jeśli chcemy uniknąć bólu nóg, podenerwowania towarzyszy i ogólnego wycieńczenia, zdecydujmy się na zakupy w sieci.
konkursy

Jaki odcień spodni byłby dobry na wiosnę a jaki na zimę?

Zdawać mogłoby się, że jeansy to tylko zwykłe spodnie, w których nie da się zbyt dużo zmienić. Prawda jest jednak tego typu, że mogą mieć różnorodnego typu krój, kolor czy chociażby długość.
sukienka medyczna

Rola garderoby medycznej w pracy lekarzy i pielęgniarek placówek medycznych

Personel medyczny, w szczególności w szpitalach oraz pozostałych ośrodkach medycznych jest zobligowany do noszenia profesjonalnej odzieży. Każdemu, doktor medycyny, głównie kojarzy się z białym fartuchem, ale czasy, kiedy garderoba medyczna obowiązywała tylko w białej barwie, już minęły.


Rola garderoby medycznej w pracy lekarzy i pielęgniarek placówek medycznych

sukienka medyczna
W dzisiejszych czasach, wytwórcy odzieży medycznej mają w swojej ofercie różnorodne barwy oraz style ciuchów.
ubrania w rozmiarze xxl

Sprawdź! ułomności figury, a propozycja sklepu xxl

Sporo dam boryka się z przeróżnymi ułomnościami własnej figury. To nie znaczy że nie zdołają dobrze wyglądać. Niezależnie od wieku i wielkości kilogramów do ukrycia, prawidłowa sylwetka będzie zawsze prezentować się ładnie i schludnie.
Dziewczynka

Moda dla dzieci - w jakie rzeczy przyodziać swoje dziecko, aby wyglądało prawidłowo i czuło się wygodnie?

Mamy, przygotowując swoje dziecko czy to do szkoły czy na podwórko, co rusz stają przed dylematem, w co je ubrać. Z jednej strony przynależy spozierać na to, aby potomkowi było wygodnie, z drugiej znów szałowo by było usłyszeć komplement odnośnie stylu od koleżanek na placu zabaw. Jakie rzeczy więc wyłonić?
wittchen paski skórzane

Prezentacja oraz opis czterech znanych i polecanych marek

Jakie marki cieszą się współcześnie wyśmienitymi opiniami wśród Klientów? Które z nich są znane i renomowane, oraz także słynne na całym świecie? Bezsprzecznie takich firm i marek jest obecnie niezwykle wiele, niemniej jednak dziś zajmiemy się tylko kilkoma z nich, a konkretniej zrecenzujemy cztery renomowane i zalecane marki.
dzieci

Trendy w modzie dziecięcej, które będą obowiązujące przez wiele sezonów

Każda mamusia nie może doczekać się przyjścia na świat jej potomka, jest to przeżycie, które oddziałuje nie tylko na rodziców, ale także na bliskich i przyjaciół. Podczas tego radosnego czekania, mama zaczyna poszukiwać i kupować artykuły dla swojego niemowlęcia. W tym czasie należy poobserwować, w jaki sposób pozostałe kobiety ubierają swoje dzieciaki, by móc się na czymś opierać.
Moda z najwyższej półki dla dzieci i młodzieży

Szwedzki gigant odzieżowy w internecie

Szwedzka marka H&M działa już od lat. w naszym kraju pionierski sklep H&M otworzono równo dziesięć lat temu. Ta szwedzka marka osiągnęła znaczny sukces na skalę światową, gdyż udało się jej połączyć wysokiej klasy towary z niewielkimi cenami. Jeżeli jeszcze nigdy nie kupowałeś odzieży tej firmy, to najlepsza pora, by znaleźć najbliższy sklep H&M.
spodnie dresowe

Jak najróżniejsze subkultury i grupy społeczne wyróżniają się za pomocą oryginalnej odzieży.

Jedną z metod na to, aby wyróżnić się z tłumu i chociaż trochę podkreślić własną indywidualność, jest zakładanie odpowiednich ubrań. Od bardzo dawna jest tak, że osoby które się utożsamiają z jakąś grupą bardzo często wybierają pewien styl ubioru, i po nim właśnie rozpoznać można ich przynależność.
1 2 3