Menu strony
Spodnie
dzieci

Trendy w modzie dziecięcej, które będą obowiązujące przez wiele sezonów

Każda mamusia nie może doczekać się przybycia na świat jej dzidziusia, jest to zdarzenie, które oddziałuje nie tylko na rodziców, ale także na rodzinę i znajomych. W trakcie tego szczęśliwego oczekiwania, rodzicielka zaczyna rozglądać się i kupować artykuły dla swojego noworodka. W tym czasie należy poobserwować, w jaki sposób inne kobiety ubierają swoje dzieci, by móc się na czymś opierać.
buty na obcasie

To trzeba mieć w szafie zimą! Jak wybrać najlepsze obuwie dla siebie?

Jak wybrać perfekcyjne buty na sezon jesień-zima dla siebie? Naturalnie to zależy, o których butach myślimy. Jeśli ma być równocześnie modnie i komfortowo, nawet w środku dotkliwej zimy, to zadanie jest niełatwe. Czy to możliwe? Czy da się połączyć klasykę z polską zimą?
Autentycznie nowy  sklep Big Star

Plusy kupowania ubrań przez Internet

W nowym tysiącleciu zakup odpowiednich ubrań nie jest zazwyczaj rzeczą banalną. W natłoku sklepów łatwo stracić orientację. Czy lepiej tracić czas oraz chodzić na nudne zakupy po całym mieście, a może raczej opłaca się nabywać ubrania, a w szczególności spodnie, w Internecie?
dart

Jak łączyć przyjemne z pożytecznym. Kilka sposobów na aktywne spędzanie piątkowych wieczorów

Nowy Rok to czas, kiedy zaczynamy wcielać w życie różne postanowienia. I jeśli jedni po raz enty rzucają palenie, to inni obiecują, że w końcu zaczną dobrze się odżywiać. Jednak tak naprawdę o swoją kondycję należy troszczyć się każdego dnia, a już od dzisiaj warto zacząć systematyczne ćwiczenia w mieszkaniu bądź na siłowni.

Moda - kto decyduje o tym, co jest modne?

Moda to dość interesująca dziedzina... nie do końca wiadomo czego, ale trochę: świata sztuki, duży wycinek świata show biznesu, i zwyczajnie przemysłu. Modzie poddaje się dużo ludzi, chociaż nie wszyscy mają chociaż cień pojęcia, o co w tym wszystkim chodzi.
sukienka medyczna

Rola garderoby medycznej w pracy lekarzy i pielęgniarek placówek medycznych

Personel medyczny, w szczególności w klinikach oraz pozostałych placówkach medycznych jest zobowiązany do ubierania profesjonalnej garderoby. Każdemu, lekarz, przede wszystkim kojarzy się z białym kitlem, lecz czasy, gdy garderoba medyczna była jedynie w kolorze białym, już minęły.


Rola garderoby medycznej w pracy lekarzy i pielęgniarek placówek medycznych

sukienka medyczna
W dzisiejszych czasach, producenci garderoby medycznej posiadają w swoim asortymencie zróżnicowane barwy i wzory ciuchów.
modni mężczyźni

Modny mężczyzna wiosną i latem

O modzie dla mężczyzn do pewnego momentu mówiło się i słyszało znacznie rzadziej niż o damskiej. Aktualnie ta tendencja ulega odwróceniu. Coraz większą wagę przywiązuje się do tego, co pokazywane jest w salonach mody męskiej. W kwestii wybiegów jednak, elementy które są tam widoczne dla obu płci są najczęściej dość oryginalne i niejednokrotnie nie nadają się do wykorzystywania na co dzień.
bielizna

Na co zwracać uwagę, zamawiając ubrania w sklepach internetowych?

Zakup ubrań nie zawsze musi łączyć się z wielogodzinnym chodzeniem po galerii handlowej. Choć niektórzy potrafią wejść do pierwszego spotkanego sklepu i natychmiast dostać to, czego potrzebują, to większość z nas musi dłużej poszukać wymarzonej spódnicy lub spodni. Jeżeli chcemy wystrzec się bólu nóg, zdenerwowania współtowarzyszy i całościowego zmęczenia, wybierzmy zakupy online.
Dziewczynka

Moda dla dzieci - w jakie rzeczy przyodziać swoje dziecko, aby wyglądało prawidłowo i czuło się wygodnie?

Mamy, szykując swoje dziecko czy to do szkoły czy na podwórko, w szeregu przypadków stają przed dylematem, w co je ubrać. Z jednej strony przynależy spozierać na to, iżby malcowi było wygodnie, z pozostałej znów świetnie by było usłyszeć pochlebstwo na temat stylu od towarzyszek na placu zabaw. Co więc wyłonić?
Kobieca w miejskiej dżungli

Kobieca w miejskiej dżungli

Zwierzęce desenie i egzotyczne nadruki inspirują! Bawiąc się nimi i zestawiając je z odpowiednimi dodatkami stwórz stylizacje, które wyróżnią cię w miejskiej dżungli. Szalone, niebanalne i przede wszystkim podkreślające twój charakter. Tego lata pokazujemy pazurki!
1 2 3