Menu strony
Spodnie
Wojsko

Styl militarny w modzie

Na dzień dzisiejszy z przekonaniem można stwierdzić, że trwa moda na styl militarny. Ma to odzwierciedlenie w rozmaitych dziedzinach życia. Coraz więcej osób jest zainteresowanych aspektami wojskowymi i militarnymi, a zatem dziejami konfliktów zbrojnych i sprzętu wojskowego, a także tymi sprawami w kontekście czasów obecnych. Niezwykle popularne są repliki broni, używane zarówno do odtwarzania wydarzeń historycznych, jak i w celach rozrywkowych. Jednym z przejawów tej mody jest również popularność paintballu, czyli strzelania ze specjalnych karabinów z użyciem kul z farbą.
buty na obcasie

To trzeba mieć w szafie zimą! Jak wybrać najlepsze obuwie dla siebie?

Jak wybrać idealne obuwie na sezon jesień-zima dla siebie? Oczywiście wiele zależy od tego, o jakich butach myślimy. Jeżeli ma być nie tylko modnie i wygodnie, nawet podczas ostrej zimy, to zadanie jest niełatwe. Czy to do zrobienia? Czy można pożenić elegancję z mokrą zimą?
Biała koszula zawsze w modzie

Ekskluzywne torebki od Zara

Każda niewiasta pamięta, jak istotne są nawet małe elementy w kreacji. Żeby prezentować się gustownie, trzeba dobrać botki do spodni, spodnie do góry, górę do marynarki. Na zakończenie trzeba jeszcze dobrać odpowiednią torebkę, która będzie w sam raz komponować się z resztą ubioru. Zobaczmy, jakie produkty są dostępne w nowej kolekcji torebki Zara.
bieganie przez prak

Modne sukienki wieczorowe, wygodne spodnie dresowe i ciepłe czapki zimowę

Sezon letni to sezon, w jakim aż roi się od ślubów oraz wesel. Pary Młode nieraz planują swoje wesela oczywiście w okresie letnim, bo wtedy zdołają cieszyć się śliczną i słoneczną pogodą. Jeśli mamy zaproszenie na wesele, bezsprzecznie już rozmyślamy w co się ubierzemy.
Piękne nogi na plaży

Jakimi metodami optycznie rozciągnąć swoje nogi?

Długie nogi to marzenie każdej kobiety. Ale natura nie w każdym wypadku jest hojna, dlatego o metraż trzeba od czasu do czasu postarać się na własną rękę. Oczywiście nie istnieje sposób na fizyczne wydłużenie nóg, zawsze można się jednak postarać, by nogi chociaż robiły wrażenie że są dłuższe. Jakimi metodami możesz wizualnie rozciągnąć dolne kończyny?
odzież xxxl męska

Gdzie mogą dokonywać zakupów osoby z dodatkowymi kilogramami? Czy trudno im wyszukać właściwy sklep?

Osoby, które mają więcej ciała niż pozostali, nie muszą już odwiedzać sklepów w całym mieście w nadziei, iż uda im się znaleźć coś w ich rozmiarze. Na szczęście powstaje coraz więcej sklepów, jakie posiadają ubrania w każdym rozmiarze, również dla panów i pań w rozmiarze xxl. Zwłaszcza dużo takich sklepów mamy ostatnio w Poznaniu.
Autentycznie nowy  sklep Big Star

Plusy kupowania ubrań przez Internet

W dzisiejszych czasach nabycie odpowiednich ubrań nie bywa zazwyczaj sprawą łatwą. W olbrzymiej liczby sklepów prosto stracić orientację. Czy lepiej tracić czas oraz chodzić na szare zakupy po całym mieście, a może raczej opłaca się kupować ubrania, a w szczególności spodnie, w Internecie?

Moda - kto decyduje o tym, co jest modne?

Moda to bardzo intrygująca dziedzina... nie całkiem wiemy czego, ale trochę: świata sztuki, duży wycinek świata show biznesu, oraz po prostu przemysłu. Modzie podporządkowuje się dużo ludzi, choć nie wszyscy mają chociaż cień pojęcia, o co w tym wszystkim chodzi.
dzieci

Trendy w modzie dziecięcej, które będą obowiązujące przez wiele sezonów

Każda matka nie może doczekać się przybycia na świat jej dzidziusia, jest to przeżycie, jakie wpływa nie tylko na małżeństwo, ale także na bliskich i przyjaciół. W trakcie tego radosnego czekania, matka zaczyna szukać i pozyskiwać artykuły dla jej noworodka. W tym momencie dobrze jest poobserwować, w jaki sposób inne kobiety ubierają swoje dzieciaki, żeby móc się na czymś opierać.
modni mężczyźni

Modny mężczyzna wiosną i latem

O modzie dla mężczyzn do jakiegoś momentu mówiło się i słyszało dużo rzadziej niż o damskiej. Aktualnie ta tendencja ulega odwróceniu. Coraz większą wagę przywiązuje się do tego, co widoczne jest w salonach mody męskiej. W kwestii wybiegów jednak, rzeczy które są tam widoczne dla mężczyzn i kobiet są zazwyczaj dość oryginalne i często nie byłyby dobre do wykorzystywania na co dzień.
1 2 3