Menu strony
Stylista
u fryzjera

Już dziś zmień swój wygląd, dzięki nowiutkiej fryzurze, jaką wyczaruje dla Ciebie profesjonalny stylista z Poznania

Obecnie coraz więcej pań zaczyna zwracać uwagę na swój wygląd. Zaczynając od stosownego ubioru, a kończąc na trafnym kolorze pomadki. W tej chwili damy systematycznie odwiedzają kosmetyczkę, fryzjera , a także solarium.
pompadour - męskie cięcie

W sytuacji jeżeli idziesz do fryzjera i pragniesz przemienić uczesanie, zdecyduj się na męski pompadour – ta fryzura jest naprawdę modna!

Nie tylko panie uwielbiają chodzić do fryzjera oraz zafundować sobie nową fryzurę, też panowie pragną być modnie uczesani. Piękne włosy nie są już wyłącznie domeną kobiecą, a producenci środków do pielęgnacji czy stylizacji pasm zauważyli, że panowie są bardzo dobrymi nabywcami.

Styl a sylwetka - moda męska

Moda to, pomimo powszechnej opinii, hobby nie tylko przedstawicielek płci pięknej. Też panowie obracają wielką uwagę na to, co na siebie wkładają. Dlatego w poczytnych magazynach i w sieci jest dużo porad, które pozawalają panom poznać typy sylwetek męskich i dopasować odpowiedni strój.
metamorfoza

Przekształcenie stylu z fachowym personal shopper

Personal shopper to indywidualny stylista, który proponuje usługi zmiany stylu. Pewno nie raz zauważaliśmy ciekawe stylizacje odzieżowe, które niesłychanie nam się podobały. Chociaż dopasowanie dobrej stylizacji dla siebie nie zawsze jest takie bezproblemowe. Nie każdy z nas wie, w jaki sposób stworzyć interesującą stylizację, w jakiej będziemy prezentować się faktycznie porządnie.