Menu strony
Stylista

Styl a sylwetka - moda męska

Moda to, pomimo powszechnej opinii, hobby nie tylko kobiet. Również panowie obracają wielką uwagę na to, co na siebie zakładają. Stąd też w popularnych magazynach i w internecie pojawia się dużo porad, które pomagają panom poznać typy sylwetek męskich oraz wybrać najlepszy strój.
pompadour - męskie cięcie

W sytuacji jeżeli idziesz do fryzjera i pragniesz przemienić uczesanie, zdecyduj się na męski pompadour – ta fryzura jest naprawdę modna!

Nie tylko kobiety lubią wybrać się do fryzjera oraz zafundować sobie nową fryzurę, też mężczyźni pragną być modnie obcięci. Piękne włosy nie są już tylko domeną kobiecą, a producenci kosmetyków do pielęgnacji bądź stylizacji pasm spostrzegli, że panowie są bardzo dobrymi klientami.
u fryzjera

Już dziś zmień swój wygląd, dzięki nowiutkiej fryzurze, jaką wyczaruje dla Ciebie profesjonalny stylista z Poznania

Obecnie coraz więcej pań zaczyna zwracać uwagę na swój wygląd. Zaczynając od stosownego ubioru, a kończąc na trafnym kolorze pomadki. W tej chwili damy systematycznie odwiedzają kosmetyczkę, fryzjera , a także solarium.
metamorfoza

Przekształcenie stylu z fachowym personal shopper

Personal shopper to indywidualny stylista, który proponuje usługi zmiany stylu. Pewno nie raz zauważaliśmy ciekawe stylizacje odzieżowe, które niesłychanie nam się podobały. Chociaż dopasowanie dobrej stylizacji dla siebie nie zawsze jest takie bezproblemowe. Nie każdy z nas wie, w jaki sposób stworzyć interesującą stylizację, w jakiej będziemy prezentować się faktycznie porządnie.