Menu strony
Kamera
kamera sportowa GoPro

Kamery dla aktywnych – jak wybrać optymalny model?

Szaleństwa na desce – te zimowe i letnie – możemy zapamiętać na filmie. Nowatorskie możliwości są różnorodne, a za stosunkowo nieduże pieniądze można zdobyć całkiem profesjonalny sprzęt. Decydując się na kamerę, zwykle należy określić jej cel. Gdy potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, musimy poszukać w konkretnych modelach.
hero3

Kamery GoPro - jak się różnią

Fascynaci uwieczniania ekstremalnych wydarzeń sportowych doczekali się sprzętu dedykowanego właśnie dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z serii Hero3 spełniają wysokie kryteria użyteczności, a dzięki zaawansowanej technologii zadziwiają fantastyczną jakością filmów i zdjęć w różnych rozdzielczościach i w jakości sporo przewyższającej dotychczasowy standard FullHD.
Fotograf w trakcie pracy

Opcje związane z Gopro 3

Rewolucją na rynku urządzeń do nagrywania okazują się niewątpliwie kamery Gopro. Ten znakomity rodzaj kamer wywiera wrażenie oraz coraz więcej osób decyduje się na inwestowanie właśnie w ten typ. Gopro to marka cieszy się ogromną popularnością od pewnego czasu również w kraju, co zauważył też producent.
Kamera Sony Action Cam

Kamera akcji drift hd a możliwości dzisiejszych urządzeń rejestrujących

Wśród znajdujących się dzisiaj na rynku kamer, przydatnych głównie uprawiającym [sporty ekstremalne, szczególnie często wybieraną propozycją jest kamera contour. Firma ta dostarczyć może rewelacyjnych rozwiązań, które zachwycają zainteresowanych propozycją klientów. Zainteresowani mają również nierzadko opcję wypróbowania urządzenia odpowiednio wcześniej, by sprawdzić oferowane przez firmę możliwości. Proponowane dziś przez przetestowane firmy innowacyjne rozwiązania idealnie trafiają w gust i wymagania zamawiających.