Menu strony
Pływanie
bieg

Triathlon - ostry sport dla rzeczywistych walczaków - na czym polega?

Trathlon to ogromnie znojny i intensywny sport dla prawdziwych twardzieli. Jest to stosunkowo młoda dyscyplina, jaka łączy w sobie trzy sfery sportowe - pływanie, bieganie na czas oraz kolarstwo. Żeby praktykować triathlon trzeba być silnym i odpornym, konieczne jest również wyborne przygotowanie i triathlon trening, bo praktykowanie triathlonu angażuje każde grupy mięśni.
kurs sternika wrocław

Z jakiego powodu do pływania motorówkami i jachtami są potrzebne odpowiednie uprawnienia.

Na najróżniejszych motorówkach i żaglówkach coraz większa ilość osób spędza wolne chwile. Trudno się zresztą temu dziwić, gdyż będzie to nie tylko wspaniała przygoda, lecz również okazja do doskonałego relaksu i wypoczynku.
Szlak górski

Czy znany plan treningowy triathlon?

Do każdego przedsięwzięcia warto się właściwie przygotować. Nie ma znaczenia czy wymyślamy podróż w góry, czy chcemy pobić rekord świata w pływaniu, do każdego zadania należy się odpowiednio przygotować. Musimy przeanalizować co będzie nam niezbędne, jakie działania będziemy musieli powziąć, a również który plan będzie dla nas rzeczywiście optymalny.

Zachwycający wygląd – tej rzeczy pożądają wszystkie kobiety

Kobiety często szukają w sieci internetowej różnego typu instrukcji, na przykład metody na to jak pozbyć się cellulitu dość szybko. Jest to dla nich bardzo poważny problem, gdyż tzw. pomarańczowa skórka charakteryzuje się tym, iż wygląda ona nieatrakcyjnie i stąd też trzeba zrobić niemalże wszystko, by się jej pozbyć.