Menu strony
Styl
śpioszki

Jeśli marzą nam się eleganckie okulary, to warto zainteresować się propozycjami znanych marek

Przeciwsłoneczne okulary ochraniają nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem, lecz są również bardzo modne. Jeżeli szukamy czegoś naprawdę eleganckiego, to dobrze będzie posprawdzać ofertę znanych marek, takich jak Porsche albo Georgio Armani


Jeśli marzą nam się eleganckie okulary, to warto zainteresować się propozycjami znanych marek

Jeśli chcemy posiadać okulary przeciwsłoneczne Georgio Armani, to warto zajrzeć do sieci.
styl

Meble fryzjerskie powinny okazać się być utrzymane w jednym stylu

Bez względu na to, który salon posiadamy, ciągle musimy dołożyć wszystkich starań, żeby przedstawiał się on jak najlepiej, żeby wszystko co najważniejsze było pod ręką i aby klientom było u nas wygodnie.
makijaż

Chcesz zmienić styl? Osobista stylistka wybierze się razem z Tobą na zakupy i poradzi w czym właściwie wyglądasz

Zamierzasz zdobyć miejsce w firmie, w jakiej image gra pierwsze skrzypce? Wydaje Ci się, że Twój teraźniejszy styl nie oddaje w pełni Twojej indywidualności? Już teraz posiadamy dla Ciebie ratunek, gdyż obeznana stylistka oczekuje właśnie na takie osoby jak Ty! Jeśli masz chęć zmiany to naprawdę nie masz na co oczekiwać, ponieważ taka osoba jest po prostu dla Ciebie stworzona.


Chcesz zmienić styl? Osobista stylistka wybierze się razem z Tobą na zakupy i poradzi w czym właściwie wyglądasz

Nie ulega kwestii, iż moda zmienia się poniekąd z sezonu na sezon niemniej jednak są sprawdzone ciuszki, jakie w żadnym wypadku nie przestaną być na topie.

Bielizna korygująca dla kobiet

Ludzie oszaleli na punkcie modnego ubioru. Dzisiaj wszyscy pragną ubierać się nie tylko zgodnie z najświeższymi trendami. Teraz trzeba mieć swój niepowtarzalny styl. Można także zaprezentować się pozostałym osobom. Pomagają w tym niezwykle popularne modowe blogi, na których entuzjaści tego tematu pokazują własne codzienne stylizacje. A nawet jeśli daleko nam do tego typu poświęceń dla mody, to i tak jesteśmy w stanie spędzić mnóstwo czasu przed lustrem, by na koniec z przykrością zorientować się, że nie mamy co na siebie założyć. Szkoda tylko, że tak niewiele uwagi poświęcamy naszej bieliźnie. Jest to tak samo istotny element stroju, jak spódnica, czy bluzki
.
Torebki w odcieniach bieli, szarości i beżu

Wybieranie dodatków w czasie układania stroju

Uniwersum mody nie jest przyjemny i oczywisty w pojmowaniu. Rzecz jasna każdy z nas próbuje instynktownie dopasowywać do innych, ale to nie pozwala nazwać nas fachowcami w tej materii. Pokazy projektantów, szalony showbiznes i wydarzenia związane z trendami w modzie są raczej dekadenckim światem, jakiego ktoś, kto nie nazywa siebie artystą, raczej nie pojmie z łatwością. Wizje ukazywane na deskach wybiegów, dzięki strojom nakładanym przez dziewczyny są raczej czymś abstrakcyjnym, jest to bardziej metafora, niż sztuka użytkowa. Niektórych propozycji pokazywanych na pokazach mody nie można bez problemu nałożyć i pokazać się na chodnikach miasta, żeby nie rzucać się w oczy i nie uchodzić za dziwaka. Twórcy mody, zwłaszcza ci najbardziej cenieni i uznani próbują często ujawniać w prezentacjach swoje emocje, wizje i złożone przenośnie, bardziej niż przedstawiać najnowsze nurty w modzie.
tanie perfumy

Z czego składają się lepszej jakości perfumy, czym będą się one różnić od tych najtańszych.

perfumy od bardzo dawna nam towarzyszą pod postacią delikatnego, podkreślającego styl i charakter dodatku. Obecnie w sprzedaży jest ich bardzo duża ilość, od tanich zapachów za kilka złotych po ekskluzywne, drogie kompozycje.
torebka turkusowa

Kupujemy torebkę do ubrania czy szpilek?

Torebka kobieca jest wizytówkę każdej białogłowej. Współcześnie torebka nie służy już tylko do pakowania rzeczy takich jak komórka, portfel, szminki czy klucze. Wielu stylistów wyraża opinię, że torebka jako dodatek świadczy o klasie i dobrym smaku nowoczesnych pań. Twórcy mody wabią fasonami, kolorami i odcieniami, kształtami oraz subtelnością torebek, które kupisz w hurtowni torebek.
koszulki z nadrukami

Oryginalne i niesamowite t-shirty dla każdego - jak je zrobić?

Większość z nas pragnie być indywidualistami oraz raczej nie lubimy się być podobnym do kogoś innego. Chcielibyśmy posiadać swój styl, słuchać tej muzyki, jaka nam przypadła do gustu oraz zdecydowanie nie wolimy jak ktoś nam rozkazuje w jaki sposób mamy się zachowywać lub czego mamy słuchać lub w jaki sposób powinniśmy się ubierać.
Modne kobiety

Jakim sposobem wyrobić sobie indywidualny wygląd powiązany z odpowiednim wyborem garderoby?

Każda kobieta marzy o tym, aby posiadać swój indywidualny styl ubierania się, który w pewnym sensie byłby jej znamiennym walorem. Niestety, nie każda kobie zdaje sobie sprawę z tego, w jaki sposób należy prawidłowo łączyć ze sobą poszczególne elementy stroju, osiągając upragniony rezultat. W takim przypadku warto skorzystać ze wsparcia specjalistki, która doskonale orientuje się w aktualnych trendach i zasadach względem dzisiejszego świata mody.
moda

Jak opisać Style Coaching?

Style Coaching to zestawienie przemiany wewnętrznej i zewnętrznej, jakie tworzy nowy wizerunek zewnętrzny oraz zarazem korzystnie wpływa na poczucie własnej wartości i nastrój. Praca Style Coacha, to znaczy osobistego stylisty lub stylistki, polega więc na zmianach wizerunku zewnętrznego oraz wewnętrznego. Zmiany wizerunku zewnętrznego obejmują z reguły analizę sylwetki, analizę kolorystyczną, przegląd szafy oraz zakupy, do tego znajduje się tu też kreowanie własnego wizerunku.
1 2 3 4 5 6