Menu strony
Styl
śpioszki

Jeśli marzą nam się eleganckie okulary, to warto zainteresować się propozycjami znanych marek

Przeciwsłoneczne okulary ochraniają nasze oczy przed szkodliwymi promieniami, lecz mogą być też bardzo modne. Jeśli szukamy czegoś naprawdę eleganckiego, to dobrze będzie posprawdzać propozycje znanych firm, jak na przykład Porsche albo Georgio Armani


Jeśli marzą nam się eleganckie okulary, to warto zainteresować się propozycjami znanych marek

Jeżeli chcemy mieć okulary przeciwsłoneczne Georgio Armani, to dobrze będzie zajrzeć do Internetu.
Urządzenia

Magiczna moc zapachów

Każdy, kto poznał aromaterapię, wie, jak intensywna jest moc zapachów.


Magiczna moc zapachów

Należycie dobrana woda perfumowana może sprawić cuda. Pobudzi zmysły, wprawi w znakomity nastrój, doda ikry czy też wyciszy.
Kobiety w spodniach

Spodnie kobiece? Jaki styl wyselekcjonować?

Jednym z bardziej znacznych emancypacyjnych osiągnięć jest to, że możemy, drogie Panie, nosić spodnie. Oczywiście, niby taki mały szczegół, lecz zastanówmy się, jakby to było, gdybyśmy były przymuszane do noszenia spódnic, choćbyśmy miały chęć, tak jak faceci, ubrać spodnie.
koszulki z nadrukami

Oryginalne i niesamowite t-shirty dla każdego - jak je zrobić?

Większość z nas chce być indywidualistami a także zdecydowanie nie preferujemy, aby upodabniać do kogoś innego. Chcielibyśmy posiadać swój styl, słuchać tej muzyki, która nam przypadła do gustu a także na bank nie wolimy gdy ktoś nam nakazuje w jaki sposób mamy postępować albo czego powinniśmy słuchać albo w jaki sposób mamy się ubierać.
moda

Jak wygląda odpowiedni styl ubioru, jak pomocny może w tym być zawodowy stylista.

Wiele osób, zwłaszcza kobiet, chce wspaniale wyglądać. Z reguły same dbają o swój wizerunek, same będą wybierać odzież i dodatki. Jednak rezultaty takich samodzielnych wysiłków mogą być rozmaite. Niektóre ze stylizacji są ciekawe i oryginalne, przyciągają one wzrok wielu przechodniów i znajomych, a w niektórych lepiej się nie pokazywać publicznie.
Fotografia ślubna

Efektowne kartki na wszystkie chwile

Obyczaj pisania i wysyłania takich listów, jak zaproszenia ślubne ma sporą historię. Nawet dziś dla wielu młodożeńców jest to istotny zwyczaj. Każdy, kto zdecyduje się na ich wysyłanie, powinien mieć na uwadze, że zaproszenia ślubne posiadają ustaloną strukturę i styl. Normy ich tworzenia można poznać w internecie, należy wiedzieć, że ich uwzględnianie jest w dobrym tonie.
Kobieta w czerwonej sukience

Przyciągnij wiosnę wielobarwnością

Początek kalendarzowej wiosny już jest. I to tyle, bo jej samej jak na razie nie widać. Meteorologiczne zapowiedzi także nie rozpieszczają dlatego postanowiłyśmy przyciągnąć ją barwą. Jeżeli tak jak my spragniona jesteś kolorów w swojej szafie, zajrzyj co kolorowego mają w ofercie sklepy wokół ciebie, i już teraz wrzuć na siebie coś barwnego. Oto parę naszych rad.
Koszula z garniturem

Męskie paski skórzane oraz koszule slim fit- doskonałe połączenie zapewniające bardzo elegancki styl

Jak wiadomo, to właśnie poprzez wygląd zewnętrzny z reguły wyrażamy swój charakter, a co za tym idzie sposób ubioru ma ogromne znaczenie nie tylko w przypadku pań, ale też dla płci przeciwnej. Moda męska jest coraz bardziej popularna, na skutek czego coraz częściej mamy możliwość cieszyć oczy bardzo modnymi koszulami, czy wysokiej jakości paskami, jakie stanowią bardzo stylowe uzupełnienie męskiego ubioru. Należy uwzględnić najnowsze trendy, ponieważ starannie ubrani panowie wyglądają bardzo atrakcyjnie.
tanie perfumy

Z czego składają się lepszej jakości perfumy, czym będą się one różnić od tych najtańszych.

perfumy od lat towarzyszą ludziom w charakterze delikatnego, podkreślającego styl i charakter dodatku. Aktualnie w sprzedaży jest ich ogromna ilość, od najtańszych produktów za kilkanaście złotych po najdroższe, ekskluzywne kompozycje.
dbanie o styl

Jak można zapewnić sobie zadowalający wygląd w konkretnej sytuacji?

Każdy z nas chciałby posiadać satysfakcjonujący wygląd, nie tylko w kontekście urody, ale też pod względem preferowanych stylizacji. Niestety, mało kto wie, na czym polega dostosowanie ubrań do sylwetki bądź rodzaju urody. Nie każdy też ma wypracowany styl. W takim przypadku warto skorzystać z pomocy profesjonalnej stylistki, która sprawi, że odkryjemy najważniejsze walory naszego wyglądu.
1 2 3 4 5 6