Menu strony
Ćwiczenia
Star Fitness 5

Szczególnie dobry wpływ na nasze zdrowie ma właśnie sport

Nie wszyscy z nas muszą być fanem sportu czy szeroko definiowanej rekreacji. Ćwiczenia rekreacyjne wpływają w znacznym stopniu choć na to, jak się czujemy oraz jak wiele mamy energii. Paradoksalnie, po mocnym treningu możemy mieć tej energii stuprocentowo więcej niż przed nim. Nasza sylwetka, która jest utrzymywana w rewelacyjnej formie przez okrągły rok, to nasza wizytówka, o którą z ogromną przyjemnością się troszczymy. Właściwie dobrane komplety ćwiczeń to świetne rozwiązanie, szczególnie dla osób opornych.
pusta siłownia

Trener osobisty – rewelacyjne rozwiązanie dla klientów, którzy chcieliby popracować nad swoim wyglądem

Według sporej części psychologów nie ulega wątpliwości to, że w dzisiejszych czasach żyjemy w epoce kultu dobrze wyglądającego, wyrzeźbionego ciała. Wynika to z faktu, że ludzie, którzy dobrze się prezentują, w większości przypadków robią na nas większe wrażenie.
odchudzanie

W jaki sposób zrzucić zbędne kilogramy? Zwięzły poradnik dla świeżo upieczonych mam z Poznania

Panie marzą o perfekcyjnej sylwetce już w wieku dwunastu lat. Kiedy natura nie obdarzyła konkretnej reprezentantki płci pięknej szczupłymi łydkami i płaskim brzuchem, to oczywiście takiej nastolatce lub trzydziestolatce pozostaje gimnastyka oraz godzinne lub nawet trzygodzinne ćwiczenia. Powodów nadwagi bywa wiele - skłonności genetyczne, obżarstwo, aż w końcu... ciąża.
Rowerek treningowy

Trening redukcyjny powinien być rzetelnie przeanalizowany

Coraz więcej uwagi zaczynamy poświęcać swojemu ciału. Teraz niesamowicie dużo uwagi zwraca się na to, w jaki sposób troszczymy się o własne zdrowie i swoje ciało. Proponowanych jest znacznie więcej diet oraz jednocześnie także możemy się zetknąć z różnego typu treningami, które powinny powodować, że nasze ciało będzie się przedstawiało znacznie piękniej.
Sportowiec

Ubezpieczenie dla sportowców

W naszym kraju jest niedostateczna świadomość połączona z ryzykiem zawodowego uprawiania sportu. Na ogół, aby wywiązać się z obowiązku ubezpieczenia sportowców od konsekwencji niepożądanych zdarzeń, sekcje sportowe wybierają śladową sumę ochrony, która nie może sfinansować wydatków w razie nieszczęścia względnie kontuzji.
bieganie dla zdrowia

Triathlon w cieple, czyli letnie ćwiczenia

Triathlon jest wyścigiem wytrzymałościowym, wymagającym świetnej kondycji fizycznej. Dlatego należy się do niego we właściwy sposób przygotować, aby móc skończyć go z satysfakcjonującym wynikiem. W trakcie lata treningi są dużo bardziej dokuczliwe, więc trzeba wiedzieć, jak trenować, by nasza kondycja nie spadła.
Kobieta

Ćwiczenia dla ciała oraz dla ducha

W internecie oraz różnego typu prasie odnaleźć możemy obecnie wiele, tak niezwykle zróżnicowanych między sobą diet. O ich skuteczności lub również braku skuteczności przekonało się na pewno sporo osób. Nic nie możemy poradzić na to, że nasze organizmy tak bardzo się miedzy sobą różnią. Dieta, czyli stała zmiana nawyków żywieniowych wraz z solidną tygodniową dawką sportu pod różnymi postaciami przynosi znakomite rezultaty, jakich oczekują wszyscy podejmujący wyzwanie. Najważniejsze jest jednak zdrowie i znakomite samopoczucie.
Sport, bieganie w parku

Regularne ćwiczenia, a zdrowie

Gdy rok temu zaszedłem do lekarza, zauważył, że najzwyczajniej mocno się zapuściłem. Czyli przytyłem, zacząłem mieć spore kłopoty zdrowotne. Świetnie, że lekarz umie przekonać człowieka, bo po jego namowach w znacznym stopniu odmieniłem własne życie. Czyli zacząłem codziennie ćwiczyć. Najbardziej istotne są biegi: biegam po kilka kilometrów średnio co dwa dni. Taka dawka biegania sprawiła, że wreszcie przestałem tyć, a do tego sporo schudłem.
Kredki, przybory szkolne

Dziecko w Internecie

Internet zawojował obecny świat. Mówi się, że jeżeli kogoś nie ma w sieci, to nie istnieje. internet zmienił oblicze komunikacji i sposób spędzania przed nas wolnego czasu. Nie wyklucza nikogo ze względu na płeć, ani z powodu wieku. Wykorzystują go zarówno dzieci, jak i najstarsi. Oto, co World Wide Web ma do zaoferowania naszym dzieciom. Kolorowanki do wydrukowania to popularna forma rozrywki w Internecie.

Odżywki, które można stosować żeby być w idealnej formie

Po długotrwałej i niezmiernie nużącej zimie zostały już chyba jedynie wspomnienia. Najbliższe dni z pewnością będą coraz cieplejsze, co spowoduje, że będziemy nosić lżejsze ubrania. Nie każdemu to jednak będzie odpowiadać, gdyż niektórzy z nas przez czas dłuższej zimy zdołali przybrać parę zbędnych kilogramów, których wiosną i latem nie będzie można ukryć większą ilością ubrań.
1 2 3 4 5