Menu strony
Sprzęt
odzież sportowa

Urządzenia do domowej salki ćwiczeń

Smutna jesienna atmosfera to nie powód, by przestać ćwiczyć. Do wakacji jeszcze sporo tygodni, zatem warto ten sezon spożytkować na kształtowanie smukłego ciała. Częste chodzenie na siłownię niestety jest dosyć kosztowne. Ratunkiem jest jednorazowe uzbieranie pieniędzy na sprzęt ćwiczeniowy, który można zainstalować w domu. Taki rowerek treningowy wpasuje się nawet w najmniejszym pomieszczeniu.
Bieganie

Sport dla każdego

Aktywność fizyczna jest konieczna dla zdrowia, to nie budzi wątpliwości. Jaką formę wybrać aby była dla nas ciekawa i zajmująca? To już jest kwestia osobista. Mimo zimy nie jesteśmy w dziedzinie ruchu skazani na sprzęt fitness w siłowniach. Ciekawą alternatywą są kijki nordic walking, podwyższające wydajność podczas marszu, rozbudowujące również mięśnie klatki piersiowej i odciążające częściowo stawy. Jest to forma ruchu proponowana dla każdej osoby, także w późniejszych latach życia.
maszynka do golenia

Jakie przybory i kosmetyki do golenia są najchętniej kupowane

Współczesny mężczyzna ma możliwość kupna wielu kosmetyków takich jak ałun, które pomagają zadbać o skórę. Co zatem powinno się znaleźć na półce współczesnego faceta?
siłownia

Tani sprzęt

Ile razy planowaliśmy, że będziemy więcej ćwiczyć, że zaczniemy uprawiać sport i nic z tego nie wyszło? Zdecydowanie zbyt nagminnie. W związku z tym nasza aktywność sportowa jest na, delikatnie mówiąc, ledwie umiarkowanym, lub nawet niskim poziomie.
Dieta diabetyka

Co należy wziąć ze sobą na obóz przetrwania

Trudy minionych ostatnio dni pozostawiły na ich twarzach dostrzegalny ślad. Wszakże bez wysiłku można by tam było zauważyć coś ponadto: błyszczące oczy podpowiadały zadowolenie.
Spływy kajakowe Kaylon.pl

Spływ kajakowy - specjalnie dla ciebie

Jeśli na myśl o spędzeniu wakacji na leżeniu na piasku zasypiasz z nudów zastanów się nad wykorzystaniem lata na aktywny relaks. Możesz pomyśleć o wędrówce po górach, na przykład przez kilka tygodni, między schroniskami, zdobywając kolejne szczyty. Możesz zwiedzić z południa na północ kraju na rowerze albo autostopem. Można też pomyśleć o innego rodzaju wyzwaniu dla odważnych, jakim są spływy kajakowe.
Skuteczny lekarz

Śmierć zarazkom

Bakteria prześladują człowieka od zarania jego życia na naszej planecie. W czasach prehistorycznych ludzie jaskiniowi często umierali w młodym (jak na nasze teraźniejsze normy) z powodu błahych chorób. W świecie starożytnym i w średniowieczu świat ludzi był nawiedzany przez epidemie. Lecz to nie epidemie były najgorsze – choroby lżejszego typu atakowały codziennie.

Wybieramy sprzęt do domowej sali treningowej.

Piękne ciało i smukła sylwetka to marzenia wielu z nas. Tak na prawdę istnieją tylko dwa sposoby na uzyskanie smukłej sylwetki: pierwszy z nich opiera się na codziennych ćwiczeniach fizycznych, drugi rozbudowany jest naturalnie o odchudzającą dietę, której musimy przestrzegać przez długie tygodnie. Nie wszyscy lubią uprawianie sportu na świeżym powietrzu. Dla takich osób różne hurtownie oferują sprzęt, jaki można umieścić w mieszkaniu, taki jak np. orbitreki, steppery czy rowery.
medycyna estetyczna dla mężczyzn

Zabiegi medycyny estetycznej na terenie Polski - co trzeba wiedzieć?

Każdy dzisiaj stara się czynić wiele, aby wyglądać doskonale. W tym celu jemy coraz świadomiej oraz wprowadzamy do swojego życia sporo aktywności fizycznej. Nie zawsze okazuje się to jednak wystarczające, z tego powodu mnóstwo osób korzysta z pomocy specjalistów. W obszarze jak kosmetyka estetyczna wychodzi na prowadzenie na tle całego kraju. Wyjątkowe oferty kosmetologów podobają się konsumentom w zróżnicowanym wieku.
Morze, Mielno

Wakeboard- nowa moda wśród sportów wodnych

Wakeboard jest związkiem snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z amatorów wspomnianych dyscyplin powinien więc podjąć próbę swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a na pewno nie będzie niezadowolony.
1 2 3