Menu strony
Hurtownia
fryzjer

Prowadzisz gabinet fryzjerski i poszukujesz dobrej hurtowni fryzjerskiej

W tygodniu brak czasu, by pomyśleć o sobie, zrobić coś tylko dla własnej przyjemności. Zwłaszcza żony mają niekończącą się listę obowiązków i rzeczy do załatwienia. Z pominięciem pracy zawodowej, muszą zająć się dzieckiem, gotować obiad dla całej rodziny, a także często znaleźć czas na zakupy.
model

Gdzie znaleźć oszczędności prowadząc sklep z ciuchami? Na czym kategorycznie nie warto oszczędzać?

Mając firmę trzeba szukać sposobów na oszczędności. Tak samo jest gdy prowadzimy sklep z ciuchami. W takiej sytuacji również trzeba poszukiwać rozwiązań, jakie sprawią, że będziemy mogli zaoszczędzić gotówkę.
cream anglia

Sprowadzanie ciuchów z zagranicy do sprzedaży w hurcie

ubrania z zagranicy cieszą się dzisiaj dużą popularnością. Dzieje się tak toteż, że posiadanie jakiegoś ubrania zagranicznego zdaje się bardzo ciekawa opcją szczególnie dla ludzi młodych, a równocześnie ubrania pochodzące z zagranicy bardzo często będą dużo tańsze, szczególnie, jeżeli sprowadzane są do hurtowni czy sklepów z odzieżą używaną.
odzież używana

Odzież używana powraca do łask - czemu tak się dzieje?

Robiący wrażenie powrót do łask odzieży z tzw. odzysku jest zdeterminowany zmianami przede wszystkim w myśleniu klientów. Kierują się oni dzisiaj ekologią oraz stawiają na oryginalność. Oryginalne ubrania możemy odnaleźć tam, gdzie inni je oddają. Dodatkowo możemy kupić je w niewysokiej cenie, co też wiele osób przekonuje. Wybierana ochoczo hurtownia z odzieżą używaną głównie w ostatnim czasie stawia na łączenie stylów.