Menu strony
Sport
bieganie

Uprawianie sportu - jak nie dopuścić do kontuzji oraz jakim sposobem leczyć posiadane problemy zdrowotne?

Twierdzi się, że sport to zdrowie. Naturalnie, jest to prawidłowe przekonanie, jako że regularne uprawianie sportu umożliwia wypracowanie świetnej kondycji i zrzucenie niepotrzebnych kilogramów, jeżeli takie się posiada. Trzeba jednak pamiętać, że sport niesie ze sobą także ryzyko kontuzji, szczególnie jeżeli ćwiczenia wykonuje się nieprawidłowo albo ciało jest przetrenowane. Jak w takim razie nie dopuścić do kontuzji? Co zrobić, jeśli kontuzja już się pojawiła?
Daniela Hantuchová, tenisistka

Tenis ziemny coraz popularniejszy

Które zawody sportowe są najchętniej oglądane przez Polaków? Bez wątpienia piłka, pomimo tego, że nasi piłkarze kiepsko pokazali się w czasie Euro 2012. Na drugim miejscu znajdują się skoki narciarskie. To mało znana dyscyplina, która została bardzo rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego kluczowych turniejów były śledzone przez rzesze rodaków. To znana tendencja, że sukcesy w danej dyscyplinie przekazują zainteresowanie nią szerszej widowni. Podobnie rzecz wygląda w tenisie ziemnym.
Morze, Mielno

Wakeboard- nowa moda wśród sportów wodnych

Wakeboard jest połączeniem snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z fanów wspomnianych dyscyplin winien więc podjąć próbę swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a z pewnością nie będzie rozczarowany.
Stereo, wieża

Kilka inspiracji na imprezę kawalerską w Trójmieście

W ostatnich latach w naszym kraju całkiem sporą popularnością mogą pochwalić się tematyczne wieczory kawalerskie czy też panieńskie. Pomysłów na spędzenie tego wyjątkowego czasu naprawdę nie brakuje i wszystko jest zależne od pomysłowości osób, jakie przygotowują niespodziankę dla pana albo też pani młodej.
koszulka sportowa z nadrukiem

W jaki sposób podejść do spraw aktywności fizycznej? Czy opłaca się bardziej zaangażować w sprawy sportowe?

Aktywność w dzisiejszych czasach jest niesamowicie na czasie. Ma to ogromne zalety, ponieważ sprzyja to polepszeniu zdrowia jak również długowieczności. Tego typu popularność nie mogła ujść uwadze różnym firmom, które zajmują się produkowaniem sprzętu oraz odzieży sportowej. Dzięki temu mamy spore możliwości, by rozwijać własne sportowe pasje, a do tego prezentować się doskonale.
Odzież sportowa

Rozwój tenisa ziemnego w Polsce

Jakie sporty są ukochane przez rodaków? Na pewno futbol, wbrew temu, że nasi zawodnicy słabo pokazali się podczas Euro 2012. Na drugiej pozycji znajdują się skoki narciarskie. To niszowa dyscyplina, która została bardzo rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego kluczowych występów były śledzone przez rzesze rodaków. To znana sytuacja, że sukcesy w danej dyscyplinie przynoszą zainteresowanie nią szerszej publiczności. Podobnie wygląda tenis live.
Star Fitness 5

Szczególnie dobry wpływ na nasze zdrowie ma właśnie sport

Nie wszyscy z nas muszą być fanem sportu czy szeroko definiowanej rekreacji. Ćwiczenia rekreacyjne wpływają w znacznym stopniu choć na to, jak się czujemy oraz jak wiele mamy energii. Paradoksalnie, po mocnym treningu możemy mieć tej energii stuprocentowo więcej niż przed nim. Nasza sylwetka, która jest utrzymywana w rewelacyjnej formie przez okrągły rok, to nasza wizytówka, o którą z ogromną przyjemnością się troszczymy. Właściwie dobrane komplety ćwiczeń to świetne rozwiązanie, szczególnie dla osób opornych.
koszulka

Ubiory do ćwiczeń - czy zakładasz komfortowe ubrania do ćwiczeń?

Bez względu na to czy biegamy, nurkujemy, szybujemy na paralotni, wspinamy się, chodzimy po górach, podróżujemy na rowerze, nartach, albo łyżwach w wyposażeniu powinny się znaleźć stosowne ubiory. Jakakolwiek dziedzina sportu wymaga uzbrojenia się w dobrane spodenki i koszulkę.
deska

W jakim miejscu warto uczyć się jeździć na desce?

Nareszcie po ogromnie długim czasie wypatrywania nadeszła do nas najcieplejsza pora roku, mianowicie lato, W tym czasie ogromnie wielu z nas zdecyduje się na aktywność fizyczną na zewnątrz, co bezsprzecznie jest przez nas niezmiernie pożądane. Wybieramy wybitnie różne formy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Znaczna część naszego społeczeństwa chętnie wybiera wówczas rower, jak doskonałe źródło transportu. Niemniej jednak również inne środki transportu cieszą się rozległym zainteresowaniem.
tenis

Jaki sprzęt jest potrzebny aby rozegrać mecz tenisowy?

Tenis nie jest na chwilę obecną sportem zarezerwowanym tylko dla elit. Stąd rosnąca stale liczba osób, które podejmują decyzję o rozpoczęciu przygody z tym rodzajem aktywności ruchowej. Jakiego sprzętu potrzebuje każdy gracz w tenisa?
1 2 3 4 5 6 7