Menu strony
Twarz
przedłużanie włosów

Na jakie wydatki powinna się nastawić młoda kobieta chcąca otworzyć prywatny salon kosmetyczny

Założenie własnej firmy to niewątpliwy sukces i milowy krok umożliwiający realizację życiowych planów bądź zamiłowań. Pomimo że załatwianie formalności staje się coraz prostsze, to otwarcie dla przykładu profesjonalnego zakładu fryzjerskiego lub kosmetycznego wymaga niemałych nakładów finansowych.


kosmetyki-obrazek

Piękniejsza cera dzięki profesjonalnym kremom.

Odmłodzenie skóry w okresie letnim.
Przesuszona cera to w okresie letnim najpowszechniejszy problem dziesiątek tysięcy pań w całym kraju. Wysoka temperatura wyjątkowo ujemnie odbija się na możnościach do zachowania pełni idealnej prezencji, w obojętnie jakiej sytuacji.
plastyka twarzy

Jakiego rodzaju właściwości mają dermokosmetyki i czym mogą się różnić od tych tradycyjnych?

Czy wiesz, że żeby utrzymać zdrowie można by wykorzystać w tym celu też specjalistyczne kosmetyki? To produkty z pogranicza kosmetologii i dermatologii, więc czasami nazywa się je dermokosmetykami lub kosmetykami dermatologicznymi.


Jakiego rodzaju właściwości mają dermokosmetyki i czym mogą się różnić od tych tradycyjnych?

Podobnie jak lekarstwa są one produkowane w warunkach sterylnych przez specjalistów z zakresu chemii, dermatologii i dziedziny związanej z kosmetykami.
Opalanie, ochrona skóry

Bądź gotowa na wiosnę - markowe kosmetyki

Po długim czasie oczekiwania przyszła do nas wiosna. Czekaliśmy wszyscy na nią z utęsknieniem. Z chęcią wrzuciliśmy do dużej garderoby ciepłe kurteczki i cieplutkie kozaczki. Teraz jesteśmy w stanie ukazać troszeczkę ciała. Jednak zanim to zrobimy, jesteśmy zobowiązani troszeczkę o nie zadbać. Po długiej i niesamowicie zachmurzonym okresie zimowym nasza skóra jest wymęczona i szara.
pielęgnacja dłoni

Pielęgnacja dłoni musi być kompleksowa

Im wspanialej będziemy troszczyli się o swoje ciało, tym piękniej będzie się ono prezentowało mimo upływających lat. Dlatego właśnie powinno się powiedzieć, w które środki należy inwestować, tak aby posiadać pewność, że będą one dobrze oddziaływały na skórę własnego ciała.


Pielęgnacja dłoni musi być kompleksowa

Czy wiemy, jaki krem powinniśmy zastosować?


Pielęgnacja dłoni musi być kompleksowa

Jeżeli wybierzemy się do drogerii, to szybko się dowiemy, że posiadamy tam do wyboru wiele przeróżnych preparatów.
Botox

Czy potrzeba używać kosmetyki dla mężczyzn

Panowie znacznie więcej uwagi przykładają do swego wizerunku oraz troski o swe ciało, dlatego też coraz częściej szukają kosmetyków, które im to troszczenie się usprawnią.
Dermabrazja laserowa w sam raz na jesień

Jak dbać cerę wrażliwą

Jeśli chcemy posiadać piękną cerę trzeba nieźle się postarać. Nie wystarczające stanie się umycie twarzy rano i wieczorem wodą. Chyba, że rzeczywiście posiadamy fenomenalne geny. Ale prawda jest taka, że wiele osób zmaga się z różnymi problemami z cerą. Niektóre osoby posiadają rozszerzone pory, niektórzy mają wągry albo jakieś wypryski. A co dopiero, gdy mamy bardzo delikatną cerę, wtedy dopiero musimy odrobinę się pomęczyć. Bardzo istotne, że pielęgnacja cery wrażliwej musi opierać się na paru sprawach.
piękne włosy

Czy normalny, biały t-shirt to najlepszy sposób na ciekawą modową kreację? Z pewnością tak, warto się przekonać

Może się wydawać, że wybranie zwyczajnego białego t-shirtu jest naprawdę proste i to nie sprawia jakichś większych trudności. W sumie to nie musimy znać się na modzie lub śledzić trendów, by nabyć prostą, białą koszulkę. Tak jednak nie jest, bo trzeba pamiętać o wielu kwestiach, żeby dobrać najlepszy model.
Pielęgnacja skóry jesienią

Pielęgnacja skóry twarzy i ciała

Obecnie czas nieustannego pędu sprawia, że życie codzienne staje się nieraz nieustannym wyścigiem, który nie pozostaje bez gigantycznego wpływu na cerę. Ciągły stres odbija się przecież nie wyłącznie na psychice, ale też na urodzie. A wiadomo, że troska o ładną cerę to dziś absolutna podstawa osobistej higieny, która z kolei ma niezwykły wpływ na samopoczucie. Jaki jednak salon kosmetyczny warto wybierać?
krawaty

Idealny sportowy strój dla prawdziwego sportowca

Dobór odpowiedniego stroju dla kibica bądź sportowca jest niezwykle trudny. Jeżeli prowadzimy drużynę, klub lub jesteśmy z jakiejś sportowej organizacji, z pewnością zastanawiamy się co najlepiej wybrać.


Idealny sportowy strój dla prawdziwego sportowca

Najlepiej zawsze polegać na znanych i poważanych przedsiębiorstwach produkujących ubrania sportowe na zamówienie.
1 2 3