Menu strony
Studio
Muzyka

Za przyczyną rozrostu branży muzycznej już teraz duże możliwości stoją przed nami otworem. Bank muzyki jest jedną z nich - to tam znajdziesz muzykę, która wzbogaci twoją twórczość.

Kiedyś nagrywanie twórczości nie było rzeczą łatwą, ani szybko dostępną. Wyłącznie wybrani, którzy mieli naprawdę ogromny talent i duże zasoby pieniężne mieli możliwość wejść do studia nagraniowego. Wtedy też realizatorzy dźwięków bytowali na wysokim poziomie i byli uważani za osoby, dzięki którym życie może się odmienić. Dziś wygląda to już całkowicie inaczej, począwszy od wyglądu studia, które z wielkości halowych zostało skutecznie zmniejszone do wymiarów pokojowych.
tatuaż

Kiedy można zdecydować się na tatuaż i co mieć na względzie, przed jego zrobieniem, by mieć gwarancję zadowolenia?

Tatuaże dzisiaj odznaczają się faktycznie dosyć dużym zainteresowaniem. Jest to sposób na pokazanie swoich wartości, podkreślenie czegoś, co dla danej osoby ma ogromne znaczenie czy po prostu ozdabianie ciała. Dziś społeczeństwo jest dużo bardziej tolerancyjne i tatuaże przestały kojarzyć się głównie z więziennictwem, a stały się także swoistego rodzaju sztuką. Nie należy się w związku z tym dziwić, że dużo więcej osób jest zainteresowanych zrobieniem tatuażu.
Tatuaże

Tatuaże zmywalne i naklejki na szybę

Kiedyś w wielu kulturach na tatuaż mogli sobie pozwolić tylko nieliczni. W większości przypadków byli to plemienni wojowie. Ozdabianie skóry tatuażem miało znaczenie kultowe. Następnie tatuaże robili sobie zwyczajni ludzie, lecz zazwyczaj był on kojarzony z kryminalnym półświatkiem. Z biegiem lat niemniej jednak uległo to zmianie. Tatuaże zaczęli robić artyści, wokaliści a nawet działacze polityczni.