Menu strony
Turysta
narty

Jak dobrze się przygotować do jazdy na nartach, żeby nie skończyło się to przykrą kontuzją.

Zima to okres, kiedy wszystkie znane i mniej znane ośrodki narciarskie zapełniają się tłumami spragnionych białego szaleństwa turystów. Przepiękne góry, bardzo dobrze rozwinięta baza wyciągów narciarskich i wypożyczalni nart sprawiają, że wielu ludzi nie będzie sobie wyobrażać zimowych ferii w inny sposób, niż na stoku narciarskim. W praktyce do typowej jazdy nawet nie trzeba kupować własnego sprzętu, powinien wystarczyć zakup dobrej kurtki i narciarskich spodni.
pałac

Podróż po południowych zakątkach Polski

Wszyscy zachwycamy się Rygą, marzymy o Barcelonie, a nie mamy pojęcia, co możemy zobaczyć w Polsce. Oczywiście zapominamy, że mieszkamy w jednym z piękniejszych miejsc – jeżeli nie na świecie, to na pewno w Europie.
fabryki w Bełchatowie

Bełchatów, czyli ciekawe polskie miasta

Absolutnie każdy, kto tylko zamierza spędzić w swoim kraju faktycznie dobre wakacje może mieć pewność co do tego, że Polska będzie w stanie zaoferować mu całe mnóstwo świetnych możliwości w tej kwestii. Właściwie w każdym jej regionie znajdziemy sporo naprawdę atrakcyjnych miast które na pewno spełnią wszelkie preferencje nawet tych bardzo wybrednych osób, zatem wystarczy tylko poświęcić trochę czasu na wybranie spośród nich czegoś, co będzie dla nas faktycznie odpowiednie.