Menu strony
Rok
kondycja

Zbliża się wiosna! Jak właściwie dbać o siebie w te cieplejsze miesiące?

Praktycznie co roku wraz z nadejściem wiosny na wszelkiego rodzaju siłowniach czy po prostu w parkach pojawia się coraz większa liczba osób - nic w końcu nadzwyczajnego, bowiem zazwyczaj staramy się zgubić zbędne kilogramy po zimie, a jednocześnie zadbać o swą kondycję na nadchodzące cieplejsze miesiące.
temat

Odpowiedni sposób na odskocznię od zimowych obyczajów

Gdy za oknem prószy śnieg a Ty poważnie zaciskasz zęby śniąc o jakiejś skąpanej w słoneczku plaży, posiadasz dwa wyjścia. Mogłabyś marzyć dalej lub przejść od słów do uczynków i wybrać się prędko w jakiekolwiek niezwykłe miejsce.Wszakże lotnisk nie zamyka się na parę zimowych miesięcy.
Sylwester 2012/2013
hulajnogi wyczynowe

Hulajnogi wyczynowe - niezaprzeczalnie doskonały pomysł na „gwiazdkowy” prezent dla najbliższych

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Ten niesłychanie piękny czas niesie za sobą w cały szereg różnorakich obowiązków i dylematów.
pokrowiec na matę do jogi

Trening jogi – czemu charakteryzuje się dziś tak dużą popularnością.

oraz czy faktycznie warto decydować się na tę metodę ćwiczeń?


Trening jogi – czemu charakteryzuje się dziś tak dużą popularnością.

Obecnie coraz więcej osób zwraca uwagę na swoją kondycję. Dzieje się tak najczęściej ze względu na fakt, że aktywność fizyczna ma wielkie znaczenie dla naszego zdrowia i sprawności ciała.
występ na żywo

Jakie koncerty będą mieć miejsce w Łodzi oraz w Warszawie?

Szczęściu fanom muzyki rożnego typu nie będzie końca, jeśli przyjrzą się opcjom koncertów na teraźniejszy i następny rok w dużych miastach Polski. Organizowane najczęściej koncerty w Warszawie obejmują nie tylko reklamowanie naszych lokalnych gwiazd, jednak także gwiazd światowego formatu. Wśród nich z pewnością nie zabraknie Woodkida, który zagra już siódmego grudnia na Arenie Ursynów w Warszawie. Kora, Vavamuffin i Coma to klasyka naszej rodzimej muzyki w świetnym wydaniu, a koncerty tych grup odbędą się w Sali Kongresowej oraz w warszawskiej Stodole.