Menu strony
Mecz
piłka nożna

Obowiązkowa odzież każdego fana Lecha Poznań.

Współcześnie kibicowanie przybrało zupełnie inne oblicze. Kolory klubu ubiera się nie jedynie na mecz. Z tego powodu klubowe sklepy z odzieżą są tak popularne.
Daniela Hantuchová, tenisistka

Tenis ziemny, nowa pasja Polaków

Trudno zapomnieć, jak pojawiła się małyszomania. To znane zjawisko, że na fali zwycięstw jednego sportowca silnie zwiększa się zainteresowanie dziedziną. I tak się w rzeczy samej zdarzyło na początku minionej dekady, gdy wcześniej zupełnie niszowa dyscyplina zimowa zaczęła pasjonować bardzo szerokie grono ludzi. Powstawały dedykowane strony WWW itd.. Wielu komentatorów głowi się, czy także tak się zdarzy w przypadku takiego elitarnego sportu, jakim jest tenis.
obuwie sportowe

Ciuchy dla sportowców - czy powinno się skompletować dobry strój

Każdy sportowiec musi posiadać właściwy strój. O ile na treningach strój może już posiadać parę lat, o tyle na zawodach wszystko musi dobrze wyglądać. Z tego powodu tak istotne jest nie tylko to, z czego konkretny strój sportowy jest wykonany, ale również bardzo istotna jest jego estetyka. Jest sporo przedsiębiorstw, które produkują profesjonalne ubrania sportowe na zamówienie, dzięki czemu sportowcy dostają idealne dla nich ubrania.