Menu strony
Mecz
piłka nożna

Obowiązkowa odzież każdego fana Lecha Poznań.

Współcześnie kibicowanie przybrało całkowicie nowe oblicze. Kolory klubu nosi się nie jedynie na mecz. Z tego powodu związane z konkretnymi klubami sklepy z odzieżą są tak popularne.
Daniela Hantuchová, tenisistka

Tenis ziemny, nowa pasja Polaków

Wszyscy na pewno pamiętamy, jak narodziła się małyszomania. To naturalny proces, że na fali zwycięstw jednego sportowca silnie wzrasta zainteresowanie dyscypliną. I tak się w rzeczy samej stało ponad dekadę temu, gdy poprzednio zupełnie niszowa dyscyplina zimowa zaczęła interesować rzesze ludzi. Powstawały tematyczne witryny internetowe i tak dalej. Wielu ludzi zastanawia się, czy też tak się stanie w wypadku takiego elitarnego sportu, jakim jest tenis.
obuwie sportowe

Ciuchy dla sportowców - czy powinno się skompletować dobry strój

Każdy sportowiec musi posiadać właściwy strój. O ile na treningach strój może już posiadać parę lat, o tyle na zawodach wszystko musi dobrze wyglądać. Z tego powodu tak istotne jest nie tylko to, z czego konkretny strój sportowy jest wykonany, ale również bardzo istotna jest jego estetyka. Jest sporo przedsiębiorstw, które produkują profesjonalne ubrania sportowe na zamówienie, dzięki czemu sportowcy dostają idealne dla nich ubrania.