Menu strony
Kort
Odzież sportowa

Rozwój tenisa ziemnego w Polsce

Jakie zawody sportowe są najchętniej oglądane przez rodaków? Z pewnością piłka nożna, wbrew temu, że nasi piłkarze kiepsko pokazali się podczas Euro 2012. Na drugiej pozycji znajdują się skoki narciarskie. To mało znana dziedzina, która została mocno rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego najlepszych występów były oglądane przez rzesze Polaków. To znana sytuacja, że sukcesy w danej dyscyplinie przekazują zainteresowanie nią szerszej widowni. Analogicznie wygląda tenis live.
Daniela Hantuchová, tenisistka

Tenis ziemny, nowa pasja Polaków

Wszyscy na pewno pamiętamy, jak narodziła się małyszomania. To naturalny proces, że na fali zwycięstw jednego sportowca silnie wzrasta zainteresowanie dyscypliną. I tak się w rzeczy samej stało ponad dekadę temu, gdy poprzednio zupełnie niszowa dyscyplina zimowa zaczęła interesować rzesze ludzi. Powstawały tematyczne witryny internetowe i tak dalej. Wielu ludzi zastanawia się, czy też tak się stanie w wypadku takiego elitarnego sportu, jakim jest tenis.
buty do tenisa

Jakiego rodzaju buty muszą wybrać kobiety, które w najbliższym tygodniu zamierzają rozpocząć naukę gry w tenisa

Uprawianie sportów jest coraz bardziej modne: biznesmeni inwestują w kupno karnetów na pływalnię, a kobiety po pięćdziesiątce z nieukrywaną chęcią wychodzą chociażby na spacer po parku. Dla niektórych panów czynne uprawianie sportów bywa nieodłączną częścią codziennego życia i wspaniałą życiową pasją. Wcale nie trzeba być zawodowcem, by czerpać satysfakcję z pływania czy jeżdżenia na snowboardzie. Tymczasem o dużo bardziej potrzebny jest profesjonalny ekwipunek, a nawet właściwie buty - przecież na wysokogórską wspinaczkę trudno byłoby wychodzić w zwyczajnych tenisówkach.
Daniela Hantuchová, tenisistka

Tenis ziemny coraz popularniejszy

Jakie zawody sportowe są ukochane przez rodaków? Na pewno piłka, mimo faktu, że nasi zawodnicy kiepsko grali w trakcie Euro 2012. Na drugiej pozycji znajdują się skoki narciarskie. To mało znana dziedzina, która została bardzo rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego najlepszych turniejów były oglądane przez miliony Polaków. To znana tendencja, że sukcesy w danej dziedzinie przynoszą zainteresowanie nią dużej publiczności. Analogicznie rzecz prezentuje się w tenisie ziemnym.