Menu strony
Kort
Daniela Hantuchová, tenisistka

Tenis ziemny, nowa pasja Polaków

Trudno zapomnieć, jak pojawiła się małyszomania. To znane zjawisko, że na fali zwycięstw jednego sportowca silnie zwiększa się zainteresowanie dziedziną. I tak się w rzeczy samej zdarzyło na początku minionej dekady, gdy wcześniej zupełnie niszowa dyscyplina zimowa zaczęła pasjonować bardzo szerokie grono ludzi. Powstawały dedykowane strony WWW itd.. Wielu komentatorów głowi się, czy także tak się zdarzy w przypadku takiego elitarnego sportu, jakim jest tenis.
Daniela Hantuchová, tenisistka

Tenis ziemny coraz popularniejszy

Jakie zawody sportowe są najchętniej oglądane przez Polaków? Na pewno piłka, wbrew temu, że nasi piłkarze słabo wypadli w czasie Euro 2012. Na drugiej pozycji lokują się skoki narciarskie. To niszowa dyscyplina, która została mocno rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego najlepszych występów były śledzone przez rzesze Polaków. To powszechna tendencja, że sukcesy w danej dziedzinie przynoszą zainteresowanie nią szerszej publiczności. Analogicznie rzecz wygląda w tenisie ziemnym.
Odzież sportowa

Rozwój tenisa ziemnego w Polsce

Jakie zawody sportowe są najchętniej oglądane przez rodaków? Z pewnością piłka nożna, wbrew temu, że nasi piłkarze kiepsko pokazali się podczas Euro 2012. Na drugiej pozycji znajdują się skoki narciarskie. To mało znana dziedzina, która została mocno rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego najlepszych występów były oglądane przez rzesze Polaków. To znana sytuacja, że sukcesy w danej dyscyplinie przekazują zainteresowanie nią szerszej widowni. Analogicznie wygląda tenis live.
buty do tenisa

Jakiego rodzaju buty muszą wybrać kobiety, które w najbliższym tygodniu zamierzają rozpocząć naukę gry w tenisa

Uprawianie sportów jest coraz bardziej modne: biznesmeni inwestują w kupno karnetów na pływalnię, a kobiety po pięćdziesiątce z nieukrywaną chęcią wychodzą chociażby na spacer po parku. Dla niektórych panów czynne uprawianie sportów bywa nieodłączną częścią codziennego życia i wspaniałą życiową pasją. Wcale nie trzeba być zawodowcem, by czerpać satysfakcję z pływania czy jeżdżenia na snowboardzie. Tymczasem o dużo bardziej potrzebny jest profesjonalny ekwipunek, a nawet właściwie buty - przecież na wysokogórską wspinaczkę trudno byłoby wychodzić w zwyczajnych tenisówkach.