Menu strony
Wyjazdy
rejsy firmowe

Rejs po Morzu Śródziemnym

Oferujemy Państwu tygodniowe rejsy firmowe luksusowym statkiem MSC
Fantasia po Morzu Śródziemnym. W czasie rejsu będzie się Państwem opiekował polski pilot, wykwalifikowana załoga oraz, podczas wycieczek – fachowy przewodnik.
dzieci

Plany na wakacje

Ogromnymi krokami zbliżają się takie momenty roku, na które to najczęściej planujemy nasze wyjazdy w celach wypoczynkowych. Najbliższą zbliżającą się chwilą wydaje się być kilkudniowy weekend w maju, po którym, w stosunkowo niedługim czasie rozpoczną się także wakacje. A te, choć nie każdego z nas obejmują, są jak wiadomo okresem najliczniejszych wypadów w dalekie podróże, dlatego też bardzo często słusznie nazywane są także sezonem urlopowym.
Włoskie miasteczko

Gdzie warto wyjechać planując nasze najbliższe wakacje?

Wielu z nas dobrze wie, że wakacje są okresem, kiedy możemy w końcu wypocząć od uciążliwej pracy. Zazwyczaj czas naszych dni wolnych przypada na wakacje, gdy panujące temperatury na zewnątrz są najwyższe.
koszulka

Kapitalnym pomysłem na upominek jest koszulka z interesującym nadrukiem

Nabywając upominki na rozliczne okazje wiele osób skupia się na tym, żeby był to podarek bardzo osobisty i trafił w gusta jubilata. Czasami jest to faktycznie męczące zadanie, ponieważ pomimo długiej znajomości da się de facto nie wiedzieć, co w największym stopniu podoba się konkretnej osobie i co ją ciekawi. Z tego również względu gro sklepów umożliwia drukowanie grafik bądź tekstów, które wiążą się z konkretną osobą, na kuflach czy koszulkach. Jest to oczywiście świetny pomysł na podarunek, ponieważ jest on pożyteczny, natomiast dobrze dostosowany tekst wywołuje wspomnienia i wspólnie spędzony okres.